Додайте товари до списку бажань
0

Матраци ортопедичні з посиленим каркасом

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Ортопедичний матрац пружинний від торгової марки «КІМА», в середньому, служить своєму власнику 10 років. Впродовж цього терміну він практично повністю зберігає початкові анатомічні властивості. Ось чому важливо правильно обрати модель: тільки від вас залежить, якими будуть наступні 10 років сну. Вказаний термін — не чітка кінцева дата. Потенціал виробів дозволяє використовувати їх навіть довше, якщо дотримуватись правил догляду. Та існує спосіб свідомо та суттєво цей термін продовжити, й називається він посиленим каркасом.

Матраци ортопедичні з посиленим каркасом

Розберімось з цим способом

Посилений каркас — не обов'язкова характеристика, а особлива опція. Доступна вона лише для пружинних моделей (принаймні в нашому інтернет-магазині). За замовчуванням кожен пружинний аксесуар має каркас, який стабілізує пружинний блок, обмежуючи рух пружин в правильному діапазоні. Проте практика показала, що його додаткове посилення позитивно впливає на якості виробу. Особливо якщо присутні фактори, що за звичайних умов призводять до швидшого зношування — постійне активне користування, велика маса тіла або ризик, що хтось маленький та непосидючий стрибатиме на ліжку. У перелічених та інших випадках посилений каркас захищає від нерівномірного чи занадто швидкого зношування, деформування під дією точкових горизонтальних впливів. Й додає декілька років до його можливого терміну служби.

Чи варто обирати цю опцію, коли фактори швидшого зношування відсутні? Звісно, адже в такому випадку ви усе ще отримаєте аксесуар, що служитиме довше. Та й часом ці фактори можуть з'явитись вже у процесі використання матраца, тому подбати про додаткове посилення ніколи не завадить.

Серед чого обирати?

В магазині торгової марки «КІМА» більше однієї посиленої моделі. Це, звісно, ускладнює вибір, але й дозволяє обрати річ за персональними потребами. Моделі цієї категорії відрізняються за наступними характеристиками:

  • розмір — доступні майже всі стандартні формфактори для односпальних та двоспальних ліжок від 80х190 см до 220х200 см окрім формату 80х160 см, призначеного для маленьких дитячих ліжок;
  • колір — є класичні білі та практичніші темні рішення;
  • жорсткість — можна обрати пружинний матрац жорсткий, середньожорсткий або середньом'який;
  • висота — тут представлені лише досить високі вироби на 21, 25 та 26 см;
  • максимально допустиме навантаження — пропонуються варіанти на 120 та 130 кг.

Усі моделі в цій категорії є пружинними та за замовчуванням мають ефект «Зима-Літо». Цей ефект робить їх не просто двосторонніми, а й персоналізованими — завдяки різному наповненню боків вони пропонують різні умови сну відповідно до сезону. Також усі моделі відрізняються за внутрішнім складом: в одних є кокосова койра, в інших — латекс.

Як обирати?

Тут потрібно послуговуватись стандартними порадами, за якими можна обирати усі матраци пружинні ортопедичні, а не лише ті, що мають підсилений каркас. Це потрібно, щоб переконатись у відповідності аксесуара вашим конкретним потребам та його здатності забезпечити бажаний рівень підтримки та комфорту. Отже, кроки наступні:

  1. Визначте власні індивідуальні потреби. Тут потрібно зрозуміти, в якій позі ви найчастіше спите, чи відчуваєте біль в спині або шиї, а якщо відчуваєте, то якої він сили. Також згадайте про захворювання опорно-рухового апарату (навіть ті, котрі загострюються час від часу).
  2. Якщо маєте такі захворювання або ж незадоволені поставою, варто проконсультуватись з лікарем-ортопедом або мануальним терапевтом. Вони можуть надати ключові рекомендації для вибору.
  3. Дізнайтесь про основні типи матраців, їхні переваги та недоліки. Поцікавтесь відгуками інших людей, звернуться за консультацією до наших менеджерів — вони постійно отримують від клієнтів фідбек про ортопедичні матраци й знають усі неочевидні, але вкрай важливі нюанси.
  4. Поцікавтесь власним ліжком — точно виміряйте розміри спального місця, якщо ще цього не зробили, висоту його боковин.

Матраци з посиленим каркасом

Ці кроки дадуть вам основні орієнтири, на які потрібно спиратись. Головне, що вам варто правильно визначити — жорсткість. Від неї прямо залежить якість сну й те, як ви почуватиметесь, прокинувшись. Жорсткі моделі — це рішення для дітей різного віку та дорослих без захворювань та больового синдрому. Якщо біль вже є, варто розглядати середньожорсткі чи середньом'які аксесуари, що правильно підтримають хребет, розвантажать його та зменшать кількість тригерних точок.

Також зверніть увагу на висоту: навіть тонкий матрац буде ортопедичним, але якщо боковини вашого ліжка високі, обирайте найвищу модель. Дізнайтесь актуальну вагу вашого тіла й перевірте, щоб матрац був розрахований саме на неї. Існують й інші дрібниці, які мають значення, але насправді вам не обов'язково в них заглиблюватись — можете скористатись допомогою консультантів магазину. За вашими параметрами вони майже миттєво знайдуть вам стійкий матрац з підкріпленою рамою.

Вгору