Додайте товари до списку бажань
0

Матраци ортопедичні 220х200 см

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Величезна кількість людей обирає матраци 160х200. Це й зрозуміло — вони зручні, не надто громіздкі й оптимальні за вартістю. Забезпечать здоровий сон одразу двом людям. Це хороше практичне рішення. Однак, якщо у вас є змога купити матрац для ліжка 220х200, зробіть це. Тому що він дарує зовсім інший рівень комфорту:

  • чим ближче люди лежать один до одного, тим більше вони обмінюються теплом — взимку це можна оцінити, а от влітку може становити проблему, й буде добре, якщо виріб дозволятиме якомога далі відсунутись від партнера;

Матраци ортопедичні 220х200 см

  • насправді жодна модель матраца не може на 100% гарантувати ізоляцію від рухів партнера, тому тут ми маємо справу з єдиним виробом і це суперечить законам фізики — різниця лише у ступені цієї ізоляції, а от посилити її можна, якщо партнер спатиме та рухатиметься якомога далі від вас (на якомога більшому матраці, звісно);
  • якщо маєте дітей, то вас не омине етап, коли зранку чи посеред ночі вони прибігають до батьківського ліжка, бо скучили, змерзли чи злякались — ортопедичний матрац 220х200 гарантовано вмістить усіх й навіть дозволить батькам виспатись в подібних ситуаціях.

Єдине справедливе обмеження, яке стосується цієї категорії товарів — це обмеження за зростом. За загальноприйнятими рекомендаціями, довжину виробу потрібно обирати так, щоб він був «вищим» за вас на 10-15 см. Тобто, якщо маємо довжину 2 метри, можна стверджувати, що модель буде зручною для людей зростом аж до 1,9 метра.

Про доступний вибір

Якщо переконані в правильності розмірів спального місця ліжка, можете сміливо обирати та замовляти виріб — ми чітко дотримуємось вказаних параметрів й гарантуємо, що у вашого ліжка та нашого матраца станеться метч з першого торкання.

А вибирати є з чого — моделі ТМ «Кіма» відрізняються за наступними властивостями:

  1. Висота. Доступні варіанти висотою 21, 25 та 26 см. А, щоб обрати оптимальну, виміряйте глибину коробки ліжка, до якої вкладається матрац. Цим вона більша, тим вищий виріб вам потрібен. А ще зі збільшенням цього параметру збільшується термін служби.
  2. Жорсткість. Обирайте серед жорстких, середньожорстких та середньом'яких виробів. На якому саме зупинитись? Питання дуже об'ємне. Але якщо коротко — чим здоровіший ваш опорно-руховий апарат, тим жорсткіший анатомічний матрац 220х200 можете обирати. Чим частіше ви відчуваєте біль у шиї чи попереку, маєте запалені м'язові точки, тим м'якшим повинне бути спальне місце. Звертайте увагу також на позу для сну: якщо спите на животі, оминайте жорсткі моделі, а от для сну на боку чи спині вони підходять.
  3. Посилений каркас. Моделі, які його мають, повільніше просідають та менше продавлюються. Але мають дещо більшу вартість та вагу. Потрібні вони здебільшого людям, які мають велику вагу тіла.
  4. Максимально допустиме навантаження. Можемо запропонувати вироби, що витримують до 120 та 140 кг. Щоб зрозуміти, який саме потрібен, складіть докупи вагу двох людей, що на ньому спатимуть, й отримаєте гранично допустиму межу.

Зважайте на те, що в цій категорії усі моделі – пружинного типу. Матрац з пін-поліуретану 220х200 в нас поки придбати не можна, однак доступні моделі анітрохи не поступаються за якістю підтримки та анатомічними властивостями. Також усі вони є двосторонніми, з ефектом Зима-Літо: він робить їх ідеальними, адже ваш матрац вміє адаптуватись до сезону та особливостей теплообміну тіла. Взимку він береже тепло й допомагає зігрітись, влітку – інтенсивніше вентилюється й дещо охолоджує. І усе це доступне буквально за помахом руки. Як? Просто одним рухом перегортаєте його на інший бік з початком теплого чи холодного сезону.

Матрац ортопедичний 220х200

Як обрати потрібне?

Звертайте увагу на перелічені вище параметри — вони допоможуть визначитись. Відмічайте ті, що потрібні, у фільтрі, й ігноруйте непідхожі: врешті отримаєте 1-2 моделі, що можуть виконати максимум ваших завдань, задовольнити якомога більше потреб. Якщо ж не відчуваєте достатньо впевненості в цьому питанні, мерщій пишіть консультантам. Вони запитають вас про головне й швиденько підберуть комфортний матрац 220х200, на якому ви спатимете, як у дитинстві!

Вгору