Наші матраци рекомендують своїм друзям

Виробництво ортопедичних матраців є нашим сімейним бізнесом, який ми започаткували у 2005 році. Ми займаємось цією справою більше 16 років та виготовили багато моделей матраців та аксесуарів для сну та є 100% українським виробником. Багато клієнтів рекомендують наші матраци Bonnell своїм друзям і ми надалі раді пропонувати вам якісні ортопедичні матраци за доступною ціною. Наші матраци Боннель добре відомі на Волині, Рівненщині, Львівській області та Київщині. Нам колись сказали, «Ваші матраци не соромно порекомендувати друзям». Це і стало нашим кредо. Наша найкраща реклама – це рекомендації клієнтів.

Ваша любов та лояльність до нашої продукції надихає нас рухатись далі та розвиватись.

Матраци Bonnell стали матрацами ТМ «КІМА»

Ми раді повідомити вам, що виходимо на всеукраїнський ринок! Саме тому ми зареєстрували торгову марку «КІМА». Хочемо, щоб бренд КІМА був добре знайомий усім.

  • КІМА – це якісні Ківерцівські Матраци. Наші виробничі потужності розташовані у місті Ківерці, Волинської області. Проте ми подбаємо щоб матраци КІМА були доступними для мешканців всієї України.
  • Ми запустили зручний інтернет-магазин матраців та аксесуарів для сну, де ви зможете вибрати матрац за ціною виробника, без додаткових націнок та комісій.
  • Ми розширюємо мережу наших фірмових магазинів матраців та аксесуарів для сну.
  • Наші матраци пройшли перевірку якості та ми отримали позитивний висновок Державної Санітарно-Епідеміологічної Експертизи, який підтверджує безпеку та якість матраців ТМ «КІМА», які виготовлені згідно державних стандартів ДСТУ ГОСТ 19917:16 «Меблі для сидіння та лежання. Загальні технічні умови».

Якісні матраци за доступною ціною

Наш досвід та бездоганна репутація матраців Bonnell перевтілились в новий продукт – ортопедичні матраци КІМА. Наші матраци виготовлені на сучасному обладнанні досвідченими спеціалістами. Ми контролюємо якість нашої продукції від пружини до готового матрацу. Саме виробництво повного циклу дозволяє нам надати вам гарантію від виробника на пружинний блок у 10 років. Насправді, термін експлуатації блоку значно вищий. Він може прослужити вам 15, а то і 20 років.

Також у нашому виробництві ми використовуємо промисловий шов підвищеної міцності завдяки спеціалізованим швейним машинам. Даний шов є гарантією довговічності вашого придбання та показником якості матрацу.

Ми старанно вибираємо тканини та наповнювачі для наших матраців КІМА для того, щоб вони прослужили якомога довше, щоб мали гарний вигляд та щоб забезпечити натуральність та екологічність товару. Тканини та наповнювачі для матраців КІМА також мають відповідні сертифікати якості, адже не можна виготовити якісний продукт не будучи впевненому в якості сировини, яку надають наші постачальники та партнери.

Ми розвиваємось та створюємо нові моделі ортопедичних матраців КІМА, щоб повністю задовільнити ваші потреби а також врахувати усі фізіологічні потреби та санітарно-гігієнічні норми.

Ми відкриті для співпраці

Ми активно співпрацюємо з оптовими покупцями, спеціалізованими магазинами меблів та матраців та готові запропонувати і вам вигідні умови співпраці.

Спробуйте і ви наші матраци КІМА. Наші ортопедичні матраци рекомендують своїм друзям!

kima.ua