Додайте товари до списку бажань
0

Дитячі матраци 3+

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Матраци для дитячої кроватки від 3 років мають відрізнятись від тих, що призначені для малюків. Для немовлят підходять виключно жорсткі моделі, що лише злегка прогинаються під тілом дитини й не призведуть до перекриття дихальних шляхів, якщо вона раптом перевернеться обличчям до низу. Організм дітей віком від 3-х років вже вміє сигналізувати про нестачу повітря — дитина майже одразу прокидається. Тому й з матрацами для цієї вікової категорії трохи простіше: вони можуть бути різними й не обов'язково максимально жорсткими.

Проте жорсткість спального місця — часто передумова правильної дитячої постави. Тому обирати зовсім м'які моделі не радимо. Особливо якщо певні проблеми з опорно-руховою системою вже є. І це не обов'язково порушення з боку постави: вальгус теж є такою проблемою, яку варто враховувати, обираючи дитячі матраци розміром 80х160 см. Адже опорно-рухова система — насамперед, система. Якщо є порушення в положенні ступень, пізніше воно призведе до перекосу тазу й погіршення постави. Або ж навпаки — проблеми в тазовій області існують, але не діагностовані. Через них поступово виникають проблеми під час ходіння, формується сколіотична постава. І правильний матрац, обраний своєчасно, допоможе скомпенсувати деякі проблеми й загальмувати розвиток інших.

Дитячі матраци 3+

Спеціалісти американської Фундації сну сформували свою добірку найкращих матраців для дітей. Звісно, вони аналізували моделі американських виробників. Та якщо поглянути на характеристики виробів, рекомендованих для дітей від 3 років, можна побачити, що переважають серед них середньожорсткі моделі. Адже дитячі матраци розміром 1600 на 800 мм повинні одночасно й трохи просідати під вагою тіла дитини, й добре підтримувати його під час сну. А на таке здатні лише вироби середньої м'якості. Тому усі наші моделі для малюків, доросліших від 3 років, мають саме таку жорсткість або ж є середньом'якими.

Зауважте, що ця рекомендація стосується лише ортопедично здорових дітей, що не мають відповідних захворювань. Якщо такі захворювання є і супроводжуються порадами лікаря щодо правильної організації спального місця, радимо дотримуватись саме їх. Й за потреби шукати жорсткий чи дуже м'який матрац (залежно від рекомендацій).

А якщо дитині не сподобається жорстка модель?

В такому випадку ви можете обрати один з двох варіантів:

 • придбати також наш наматрацник, який не лише захистить виріб від бруду та рідини, а й зробить його трішки м'якшим. Часто цього буває достатньо, щоб зменшити дискомфорт. Якщо ні, можете спробувати поєднати два наматрацники — ковдровий та мембранний. Отримаєте і додатковий захист, і ще більше м'якості;
 • обирати дитячі матраци 80х160 см з середньожорсткою поверхнею — якщо дитина не скаржиться на біль та не має діагностованих ортопедичних захворювань, це цілком безпечно та виправдано.

Матраци для дитячих ліжечок від ТМ «КіМа»

Для наших клієнтів віком від 3 років, які вже переросли матрац для немовлят, але недостатньо дорослі для великого ліжка, ми пропонуємо декілька моделей, що враховують усі необхідні вікові потреби. Вони мають таку внутрішню структуру:

 • чохол з прошивного жакарду;
 • синтепон;
 • флізелін;
 • повсть;
 • високощільний поліуретан;
 • повсть термопресована;
 • пружинний блок з п'ятьма витками;
 • латексований кокос.

Ця структура забезпечує оптимальну підтримку тіла під час сну та відмінну циркуляцію повітря. Повітря вільно проникає всередину та виходить звідти, підтримуючи оптимальну температуру всередині. Також захищає виріб від появи бактерій, грибків, неприємного запаху.

Дитячі матраци від 3 років

Купити ортопедичний матрац дитячий від 3 років можна в одному розмірі — 80 х 160 см. Адже виробники дитячих меблів дотримуються саме цього розміру, створюючи ліжка для дітей віком понад 3 роки. Але відрізняються за висотою. Є варіанти стандартної висоти (18-21 см), які призначені для звичайних одноярусних ліжок. Та окрім цього доступні й вироби зі зменшеною висотою (15-16 см), які можна використовувати:

 • для ліжок, в яких присутні невисокі захисні бортики — якщо вкласти туди стандартний виріб, ця захисна функція нівелюється;
 • або для двоярусних ліжок.

Про поради щодо вибору матраців для тодлерів ми вже написали вище. Й також додали вичерпну інформацію про кожну модель в цьому розділі каталогу. Проте, якщо маєте запитання чи потребуєте допомоги, не соромтесь писати нашим менеджерам — вони тут саме для того, щоб ви обрали найкраще для себе!

Вгору