Додайте товари до списку бажань
0

Матраци ортопедичні з ефектом Зима-Літо

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Двосторонній матрац для всесезонного використання — рішення, яке здатне кардинально змінити якість вашого сну. Саме тому в асортименті торгової марки «Кіма» так багато моделей із всесезонним ефектом. Величезна кількість людей у світі має проблеми із засинанням. Й шукає їхнє коріння будь-де. Проте інколи воно — в неправильному, непідхожому матраці.

Чому?

Тому що усі люди різні. Вони мають різний колір волосся та очей, голос та силу, й так само — різну терморегуляцію. Комусь увесь час жарко й хочеться відкинути ковдру навіть узимку, а хтось увесь час ходить з холодними ногами, навіть у найбільшу спеку. То хороший матрац має враховувати усі потреби людини, а не лише вагу, зріст та стан здоров'я опорно-рухового апарату.

Матраци ортопедичні з ефектом Зима-Літо

Друга сторона медалі — те, як тіло адаптується до сезону й змінює свій теплообмін. Під час сну воно завжди віддає тепло, щоб знизити температуру на декілька десятих градуса. Це передумова правильного протікання процесів детоксикації. Влітку це відбувається швидко, взимку — повільніше, адже важливо ще й не змерзнути. Бо коли дрижиш від холоду, складно поринути до глибокої фази сну. Й матрац з зимовим та літнім боком враховує цю особливість.

Як саме?

Такий виріб завжди має дві різні сторони. Ні, зовні це усе той же прекрасний жакардовий чохол. А от структура всередині для кожного боку відрізняється:

  • з літнього боку одразу під чохлом міститься шар бавовняних волокон;
  • із зимового — шар овечої вовни меринос.

Ця особливість дозволяє матрацу по-різному працювати, залежно від того боку, на якому ви лежите. Адже перелічені матеріали суттєво відрізняються за структурою та властивостями, зокрема за повітропроникністю та здатністю зберігати тепло.

Про «літню» сторону

Для того боку виробів, що маркується як літня, ми використовуємо волокна натуральної бавовни. Вони пухкі, легкі та об'ємні, всередині наповнені повітрям, тому дуже добре його пропускають. Структура бавовняного волокна така, що воно здатне вбирати та утримувати багато вологи, але залишатись сухим на дотик. Й дозволяє створити справжній охолоджувальний матрац для літа з наступними властивостями:

  • на ньому не відчуваєш вологості, адже піт швидко вбирається й не накопичується на тілі;
  • на ньому не так спекотно улітку – частково через попередній пункт, й частково — через здатність швидко та без перепон пропускати повітря, яке й «виносить» вологу спершу углиб виробу, а потім назовні.

Про «зимовий» бік

Властивості шерсті мериноса, яка знаходиться з «теплого» боку, унікальні. Вона дуже гіроскопічна: здатна вбирати до 40% вологи від власної ваги й залишатись сухою на дотик. Дивовижно зберігає тепло, адже в тісному переплетенні її волокон зберігається безліч бульбашок повітря, що нагріваються й повільно вистигають. Має навіть протизапальні та антибактеріальні властивості завдяки ланоліну, що вкриває волокна — завдяки цьому поліпшує стан шкіри, зменшує біль при захворюваннях суглобів.

Врешті отримуємо досконалий теплий матрац для зими:

  • який допомагає зігрітись навіть людям зі зниженим артеріальним тиском чи астенічною будовою тіла, які часто мерзнуть;
  • чудово вентилюється й не загрожує неприємним запахом;
  • не накопичує пил й надає спальному місцю антибактеріальних властивостей.

Матраци ортопедичні Зима-Літо

Як це працює?

Всесезонний виріб не потребує складних маніпуляцій. Щоб отримати бажаний результат, його потрібно лише перевернути потрібним боком залежно від сезону. Утім, робити це можна й частіше ніж двічі на рік. Якщо літо видалось холодним, можете залишити «зимову» сторону за бажанням. Або спати на «літній» узимку, якщо саме так вам найкомфортніше. Проте зважайте, що таке періодичне перегортання й використання різних боків відповідно до сезону помітно подовжує термін служби вашого матраца з ефектом Зима-Літо.

Щоб вам було простіше ідентифікувати потрібну сторону, ми передбачили спеціальне маркування. А наші консультанти знають усе про всесезонні вироби, мають відповіді на будь-які запитання та готові швидко допомогти обрати найліпше рішення.

Вгору