Додайте товари до списку бажань
0

Безпружинні матраци

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Безпружинні матраци — відносно новий винахід. Якщо пружинний блок Боннель винайшли понад 200 років тому, то вироби без нього з'явились лише в останні десятиліття. Всі продукти цієї категорії об'єднує відсутність металевих пружин, що поєднуються між собою, забезпечуючи гнучкість та жорсткість вибору. Замість них використовують один чи декілька матеріалів натурального або синтетичного походження. Загалом це неоднорідна категорія, до якої входять вироби, що відрізняються за внутрішньою структурою та використовуваними матеріалами.

Безпружинні матраци

За структурою вони бувають:

  • однорідні чи монолітні — складаються з одного шару досить жорсткого матеріалу (переважно поліуретан);
  • багатошарові – в розрізі нагадують торт, але замість коржів та крему тут шари декількох поєднаних між собою матеріалів з різними властивостями;
  • матраци безпружинні комбіновані чи з ефектом пам'яті – складаються з окремих невеликих блоків, кожен з яких фактично є окремим маленьким багатошаровим матрацом в окремому чохлі.

Чи є вироби всіх перелічених категорій в нашому асортименті? Станом на сьогодні – ні. Монолітні моделі недорогі, але якісну ортопедичну підтримку забезпечують в перші рік-два. Далі втрачають властивості, й чим більша вага людини та інтенсивність використання, тим швидше це відбувається. Комбіновані – і якісні, і довго зберігають ортопедичні властивості, але будуть занадто дорогими. Однак термін їхнього використання не відрізняється від тривалості експлуатації наших класичних пружинних моделей. Тому до асортименту ми додали багатошарові вироби без металевих елементів. Вони дозволяють зберегти розумну вартість та реалізувати усі переваги товарів для сну цієї категорії.

Матраци ортопедичні безпружинні ТМ «КіМа»: що потрібно знати

У нас ви можете придбати декілька моделей без металевої основи. І ось що про них варто знати:

  1. Ми виготовляємо їх власноруч, враховуючи власний величезний досвід, запити й відгуки клієнтів, фахові дослідження та світові тенденції. Створюємо ортопедичні й дійсно сучасні вироби.
  2. Доступні у всіх найпоширеніших стандартних розмірах, що й усі інші наші товари. Ви не матимете клопоту з пошуком ліжка під матрац, чи навпаки — якщо вже придбали ліжко, легко підберете для нього рішення з цієї категорії.
  3. Традиційно відрізняються за жорсткістю. Є прийнятні варіанти для клієнтів з різним станом опорно-рухового апарату та потребами.
  4. Складаються з якісних та переважно натуральних матеріалів, які приємні на дотик, не викликають алергічних реакцій, прості в догляді. Це стосується і внутрішнього, і зовнішнього виконання.

Матраци безпружинні, ціни яких варіюються від бюджетного до преміального рівня, мають чимало переваг. Вони легші, а тому зручніші — якщо замовляєте з доставкою по Україні, зможете заощадити. Не генерують звуків в процесі використання. Насправді звуки пружинних моделей для більшості людей непомітні, але для людей з чутливим слухом це може мати значення. Мають термін придатності понад 10 років, впродовж яких практично не втрачають своїх початкових властивостей. Досить міцні, аби не деформуватись при постійному використанні та такому нетиповому навантаженні, як стрибки дітей. Підходять для людей різного віку та комплекції, в тому числі й дітям. А головне – у деяких випадках можуть працювати краще за класичні вироби. Наприклад, краще розподіляють навантаження при надмірній вазі чи вагових диспропорціях тіла.

Ортопедичні безпружинні матраци

Що врахувати, щоб купити матраци безпружинні?

Критерії вибору виробів без металевого каркаса такі ж, як і для виробів з ним:

  • жорсткість – оптимальною вважається середня, але обирати треба за станом власного здоров’я;
  • розміри – ширина обирається за бажанням, довжина має бути більшою принаймні на 15 см від зросту;
  • висота – чим вищим буде виріб, тим довше зберігатиме ортопедичні властивості.

За потреби звертайте увагу на наявність опції «Зима-Літо»: це дозволить регулювати виріб залежно від сезону. Надавайте перевагу моделям з натуральних матеріалів, якщо маєте схильність до алергічних реакцій. З будь-якими запитаннями обов’язково звертайтесь до наших менеджерів: вони дадуть вичерпну відповідь та допоможуть з вибором за вашими вимогами.

Вгору