Додайте товари до списку бажань
0

ЕКО - матраци

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Матраци ЕКО — особлива категорія аксесуарів для сну, у складі яких присутні або виключно матеріали натурального походження, або ж вони переважають над синтетичними. Найчастіше такі вироби використовуються для облаштування ліжечок немовлят, спальних місць тодлерів та підлітків. Проте ніхто не забороняє обирати такі їх дорослим для односпального ліжка. Торгова марка «КІМА» також пропонує екологічні вироби власного виробництва, створені переважно з використанням природних сертифікованих матеріалів.

ЕКО - матраци

Чому важливо обирати екологічне?

Одразу з декількох причин:

  1. Натуральні матеріали гіпоалергенні. На відміну від синтетичних вони набагато рідше викликають респіраторні та шкірні алергійні реакції. Тому підходять навіть людям, схильним до таких реакцій. Ба більше — купить матрац ортопедичний ЕКО з природними складниками необхідно дорослим та дітям з чутливістю до синтетичних волокон. Адже ні на чому іншому вони просто не можуть комфортно та спокійно спати.
  2. Природні настили комплексно безпечніші. Зараз, коли увесь світ говорить про забруднення мікропластиком, неможливо ігнорувати питання екологічності власного вибору. Натуральні вироби безпечніші для довколишнього середовища й для людини теж. Адже чим менше ми контактуємо з синтетичними середовищами, тим менше їхніх волокон та часток накопичується в організмі. Створивши власну ЕКОмодель матраца, ТМ «КІМА» підтримує тренд на стабільніші та безпечніші рішення. Й дає можливість своїм клієнтам обирати найбезпечніші матраци для себе та своїх дітей.

Проте матрац ЕКО купити можна й з інших — загальніших — причин. Адже він, як й усі наші безпружинні вироби, забезпечує анатомічно правильну підтримку тіла під час сну, гарно вентилюється, розрахований на тривале використання. Також відрізняється невеликою вагою, тому його легко перевернути за потреби й можна завжди знайти місце для зберігання. Через вищу вартість натуральних компонентів ціна такого виробу теж буде вищою. Проте можна скористатись з його універсальності: наприклад, якщо ви обираєте таку модель для тодлера в розмірі 80х200 см чи 90х190 см, то можете спокійно використовувати її й після того, як дитина виросте до підлітка.

Що ми можемо запропонувати?

Наразі в категорії екологічних матраців торгова марка пропонує одну модель — «Талан Люкс Junior». Вона безпружинна й створена для дітей віком від 3 років та підлітків, а також може використовуватись як матрац для новонароджених ЕКО. Головне про неї:

  • доступна в одномісному форматі та 5 різних розмірах;
  • двостороння, тож можете використовувати матрац з будь-якого боку, а ще краще — їх чергувати й перевертати час від часу, щоб додатково сповільнити процес зношування;
  • має висоту 10 см, що дозволяє обрати виріб також для двоповерхових дитячих ліжок, де матрац другого поверху з міркувань безпеки має бути максимально тонким;
  • доволі жорсткий — за загальними рекомендаціями діти та підлітки мають спати саме на жорсткому матраці через пластичність опорно-рухової системи;
  • максимально допустиме навантаження для нього — 150 кг, тому модель точно витримає навіть дитяче стрибання, якого дуже рідко вдається уникнути.

Натуральні матраци

Але найголовніше — то склад. В ньому чергуються 2 шари латексованого кокосу та 2 шари перфорованого латексу. Перший формує потрібний рівень жорсткості, а другий додає комфортності й помірної м'якості. Додаткові матеріали, котрі поліпшують тактильність й функціональність аксесуара — бавовна та вовна меринос. Та усе ж понад 90% складу припадає на дорогий латекс та кокос, що й пояснює ціни на матраци ЕКО.

Обираючи ЕКОматраци, можна послуговуватись класичними параметрами як то жорсткість, товщина, розмір спального місця та додаткові опції. Однак у випадку з цією моделлю ми значно спростили вам вибір, створивши фактично ідеальний дитячий матрац — досить жорсткий, з хорошою здатністю до вентилювання, гіпоалергенний. Вам потрібно просто замовити його в потрібному розмірі. Усе ще маєте запитання чи потребуєте поради? Наші менеджери готові відповісти прямо зараз!

Вгору