А чи сертифіковані ваші матраци КІМА? Це питання ми не раз отримували від клієнтів. Перш за все хочемо сказати, що матраци не підпадають під перелік продукції обов’язкової до сертифікації. Деякі виробники матраців в Україні не проходять сертифікацію. Проте, ми розуміємо, що наявність сертифіката якості на матрац додає впевненості покупцю у якості товару. Саме тому ми пройшли експертизу СЕС та отримали позитивний висновок

 

Як виробники ортопедичних матраців, ми дбаємо про високу якість нашої продукції. Ми ретельно відбираємо сировину для матраців  КІМА і співпрацюємо лише з надійними та перевіреними постачальниками сировини, яка відповідає санітарно-епідеміологічним нормам.

 

 

Матраци  ТМ "КІМА" виготовлені згідно ДСТУ ГОСТ 19917:2016 "Меблі для сидіння та лежання. Загальні технічні умови". Ми пройшли перевірку та отримали позитивний висновок Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів. Даний висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи підтверджує, що матраци тогової марки КІМА відповідають медичним вимогам безпеки для здоров'я та життя людини.

 

Сертифікат якості КІМА

Сертифікат якості матраців КІМА