Додайте товари до списку бажань
0

Матраци ортопедичні двосторонні

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Двосторонні ортопедичні матраци — аксесуари, в яких обидва боки однаково добре підходять для сну. Така властивість не є обов'язковою для усіх сучасних матраців. Наприклад, пружинні вироби, особливо бюджетного сегмента, можуть мати лише одну придатну сторону з відповідним маркуванням. Зворотна сторона таких моделей може видаватись приємною на дотик, проте вона не здатна забезпечити комфортний сон через зменшену кількість ізоляційних шарів. Тому ми не радимо користуватись матрацом з цього боку.

Матраци ортопедичні двосторонні

Особливість матраців торгової марки «КіМа»

По-перше, усі матраци для дорослих нашого виробництва є двосторонніми. Тому на них нема маркування чи порад щодо використання. Розпакувавши виріб від нашої ТМ, ви можете класти його на ліжко тим боком, що більше подобається. По-друге, частина моделей цієї категорії має ефект «Зима-Літо».Такі вироби не просто універсальні завдяки двосторонності, але ще й адаптовані до сезонів. Один бік краще зберігає тепло й тому ідеально пасує для холодної пори року. Інший — інтенсивніше вентилюється, не дає пітніти й створений для теплого сезону. Такі вироби промарковані, щоб можна було зрозуміти сезонність. Проте маркування — радше рекомендація, аніж сувора інструкція. Воно ні до чого вас не змушує: ви можете зовсім не перевертати аксесуар з настанням сезону або перевертати хоч кожен тиждень, орієнтуючись виключно на власні відчуття.

Чому варто обирати матраци двосторонні?

1. Триваліший термін служби

Двосторонній матрац — це фактично два матраци в одному, які ви отримуєте за ціною одного. Якщо використовувати обидва його боки по черзі, виріб зношуватиметься повільніше й рівномірно. Тобто й служитиме практично у 2 рази довше за простішу односторонню модель.

2. Заощадження

Так, двосторонні моделі дорожчі за односторонні. Ця різниця найчастіше несуттєва й зовсім нівелюється тим фактом, що фактично ви отримуєте два повноцінні матраци в одному. Й можете користуватись боками по черзі або ж перегорнути аксесуар на інший бік лиш тоді, коли друга сторона стане не такою зручною.

3. Триваліша зручність та покращене розподілення ваги

Ця перевага стає доступною у випадку, коли ви користуєтесь обома сторонами матраца приблизно однаково. За таких умов він зношується повільніше, адже доки ви спите на одному боці, другий встигає дещо відновитись. А ще зношується рівномірніше, що краще з точки зору ортопедичних властивостей. Так, спати на матраці, що рівномірно втратив пружність на 10% усе ще безпечно. Тоді як це зовсім небажано робити, коли він продавився в одному місці. Відповідно, ці моделі також краще зберігають здатність правильно розподіляти вагу тіла з часом.

Ще одна перевага таких виробів не має прямого стосунку ані до їхньої якості, ані до комфорту під час сну. Але може важити багато, якщо вас турбує питання стійкого виробництва, власного сміттєвого сліду й вибір виробника, що розділяє sustainable підхід. І ця перевага — екологічність. Ми разом з вами створюємо умови, що дозволяють забруднювати середовище менше. ТМ «КІМА» робить матраци на локальному виробництві, що мінімізує вуглецевий слід кожного виробу. Ви обираєте якісний предмет, який служитиме довше й набагато пізніше потрапить на звалище.

Матраци двосторонні

Як обирати двосторонні матраци?

Саме такі вироби становлять основу асортименту торгової марки «КіМа», тому справедливо сказати, що принципи їхнього добору можна транслювати й на будь-які інші моделі. А керуватись тут потрібно наступними параметрами:

  • висота — вона залежить від глибини спального місця ліжка, а ще корелюється з підвищеною тривалістю служби, адже вищі матраци зазвичай служать довше;
  • жорсткість — маючи вибір між жорсткими, середньожорсткими та середньом'якими моделями, варто обирати ту, що враховує особливості здоров'я опорно-рухового апарату та улюблену позу під час сну. Так, експерти радять м'які та середні матраци людям, що мають хронічні хвороби опорно-рухового апарату, біль та звикли спати на животі чи спині. Для здорових людей та тих, хто спить переважно на боку, можна розглядати жорсткі та середньожорсткі рішення;
  • тип — тут маєте вибір між класичними пружинними пропозиціями, що дещо жорсткіші та дешевші, й новаторськими безпружинними виробами, які краще розподіляють вагу і є порівняно м'якшими.

Це ключові, але не єдині параметри. Тому, якщо сумніваєтесь у правильності власного вибору, сміливо пишіть менеджерам магазину. Вони уважно вислухають, отримають додаткові деталі й підкажуть підхожі варіанти для найвдалішого рішення.

Вгору