Додайте товари до списку бажань
0

Матраци ортопедичні середньожорсткі (3), середньом'які (2)

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Середньожорсткий, середньом'який ортопедичний матрац – це матрац, який за шкалою жорсткості, поширеною в Україні, матиме позначку 3-2 або H3-Н2. За кордоном використовують десятибальну шкалу, відповідно до якої вказаний рівень жорсткості відповідав би 6 балам. Ці вироби не настільки популярні, як жорсткі, через поширеність інформації про універсальність останніх. Насправді жорсткість потрібно обирати, враховуючи багато факторів: вік та стан здоров'я людини, улюблена поза для сну, наявність хвороб опорно-рухового апарату. У випадку гострого чи повторюваного болю до вибору матраца можна навіть залучати лікаря відповідної спеціальності. Він порадить відповідну жорсткість й, можливо, навіть додаткові аксесуари для сну, що полегшать симптоми чи покращать стан.

Матраци ортопедичні середньожорсткі (3), середньом'які (2)

Вважається, що матрац середнього рівня жорсткості доречно використовувати людям з вагою тіла від 58 до 100 кілограмів. В такому випадку він буде достатньо контурним, щоб пом'якшувати точки тиску, повторювати форми тіла, рівномірно розподіляти навантаження. Якщо вага людини менша за 58 кілограмів, потрібно розглядати м'який виріб. Якщо більша за 100 кг, варто орієнтуватись на жорсткий на жорсткіший виріб. Для правильного вибору варто орієнтуватись не лише на вагу та стан здоров'я. Потрібно враховувати також позу, в якій людина проводить більшу частину сну.

Тож як зрозуміти, чи потрібно вам купити середньожорсткий, середньом'який ортопедичний матрац?

Існують загальні рекомендації, що базуються на враховуванні двох основних параметрів — ваги людини та улюбленої пози для сну. Розглянемо їх окремо для людей вагою до 58 кг, від 58 до 100 кг, й понад 100 кг.

Отже, рекомендації для людей з вагою тіла до 58 кг, залежно від пози сну:

 • на боку — м'який чи середньом'який;
 • на спині — середньом'який чи середньожорсткий;
 • на животі — середньом'який чи середньожорсткий.

Рекомендації для людей з вагою тіла від 58 до 100 кг, залежно від пози сну:

Рекомендації для людей з вагою тіла понад 100 кг, залежно від пози сну:

 • на боку — середньожорсткий;
 • на спині — середньожорсткий чи жорсткий;
 • на животі — середньожорсткий.

Люди з будь-якою вагою, що більшу частину ночі проводять на боку, потребують м'якшого матраца, аніж ті, хто спить на животі чи спині. Це пов'язано зі здатністю жорсткого матраца занадто сильно тиснути на плечі та стегна. Якщо ви не можете точно визначити улюблену позу для сну чи постійно рухаєтесь уві сні, середньожорсткий аксесуар теж стане оптимальним рішенням. Тому що він водночас забезпечить надійну поверхню для сну на спині, й буде достатньо м'яким, щоб прогинатись та копіювати форму тіла. Виріб такої категорії стане помічним також тим, хто спить на животі — він достатньо підтримуватиме середню частину тіла й розслаблятиме верхню.

Виключенням може бути хіба сон на спині — тут важливо забезпечити якісну контурну підтримку хребта та простору між шиєю і головою. Середньом'який матрац може занадто прогинатись й напружувати спину, що врешті призведе до викривлення хребта. Якщо точно знаєте, що поза горілиць для вас превалює, радимо шукати потрібний аксесуар в розділі наших жорстких матраців.

Матрац ортопедичний середньожорсткий

Ідеальна середня жорсткість від «КіМа»

Гарантуємо, що в цьому розділі магазина ви знайдете ідеальний матрац середньожорсткий, середньом'який, ціна якого залежить від наступних факторів:

 • найперше – від розміру, адже маємо моделі для односпальних та двоспальних ліжок;
 • технології виготовлення — пружинної чи безпружинної;
 • максимального навантаження, яке він здатен витримати — параметр коливається від 100 до 150 кг;
 • наявності чи відсутності посиленого каркаса;
 • ефекту «Зима-Літо», що дозволяє адаптувати продукт до нового сезону, просто перевернувши на інший бік.

І бюджетні, і дорожчі продукти торгової марки «КіМа» створюються з якісних матеріалів, проходять контроль якості й мають гарантію. Якщо ви потребуєте відповідей на питання чи допомоги з вибором, просто сконтактуйте з менеджерами магазину зручним способом — вони нададуть фахову допомогу та підтримку.

Вгору