Додайте товари до списку бажань
0

Матраци ортопедичні безпружинні

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Матрац безпружинний — найсучасніший різновид головних аксесуарів для сну. Такі вироби з'явились порівняно нещодавно. Також вони постійно вдосконалюються, з'являються нові технології їхнього виготовлення, оновлюються матеріали. Тому не дивно, що саме такі продукти викликають найбільше запитань у клієнтів. Ми спробуємо відповісти на найпоширеніші питання з точки зору технології, за якою ці вироби створюються торговою маркою «КІМА».

Матраци ортопедичні безпружинні

Головне про нашу технологію

Основою для наших безпружинних моделей є два основних матеріали — натуральний латекс з перфорованою структурою та високощільний поліуретан. Окрім них у складі виробів присутня додатково латексована кокосова койра. Якщо в пружинних моделях за жорсткість відповідає пружинний блок, то в безпружинному матраці 160 х 200 потрібна жорсткість досягається шляхом почергового поєднання шарів з різними властивостями.

Переваги безпружинних моделей нашого виробництва

  1. Максимальна адаптивність — вони інтелектуально підлаштовуються під потреби кожної окремої людини. Важчим частинам людського тіла надають більшу підтримку, легшим — меншу. Щоб врешті під час сну ваше тіло постійно залишалось в правильній анатомічній позі.
  2. Надчутливість — реагують на будь-яку, навіть мінімальну, вагу.
  3. Універсальність — однаково добре підходять для сну в будь-якій позі.
  4. Практичність — такі вироби порівняно легші, їх простіше транспортувати, зберігати й навіть за потреби перевертати на інший бік.

Звісно, як і в будь-яких речей, у таких моделей є нюанси. Називати їх недоліками несправедливо, правильніше — особливостями. Й про кожну таку особливість відповімо окремо.

Чи правда, що безпружинний матрац сприяє перегріванню?

Так, такі вироби дійсно краще зберігають тепло тіла порівняно з пружинними моделями. Так відбувається тому, що всередині них немає великого прошарку повітря: все повітря розподілене в невеликі пори матеріалів. Через це теплообмін відбувається повільніше й ви можете відчувати, що поверхня матраца тепла. Втім, цей теплообмін усе ж відбувається: повітря не залишається всередині настільки довго, щоб сприяти перегріванню. До того ж матрац не огортає тіло з усіх боків: лише з одного. Тому складно уявити ситуацію, коли перегрієтесь під час сну на безпружинному аксесуарі.

Чи варто обирати безпружинну версію для людей з великою масою тіла?

Вироби, створені за нашою технологією, на жаль, не розраховані на використання людьми з дійсно великою вагою. На самому початку вони ще здатні забезпечувати якісну підтримку. Проте через високе навантаження занадто швидко та відчутно просідають. Якщо висока вага тіла — один з важливих критеріїв вашого відбору, радимо обирати пружинну модель.

Як часто потрібно перевертати безпружинний матрац 160х200?

Вироби торгової марки «КІМА» є двосторонніми, тому, задля рівномірного зношування, перевертати їх бажано. Але якихось особливих рекомендацій тут немає — можете робити це 1-2 рази на рік, відповідно до загальноприйнятих рекомендацій. Або так часто, як вважаєте за необхідне.

Матраци ортопедичні без пружин

Як обрати безпружинний матрац?

В цьому питанні теж можете послуговуватись загальноприйнятими рекомендаціями. Перш за все звертайте увагу на жорсткість виробу. Вони не бувають занадто жорсткими, але параметр усе одно важливий. Чим менша ваша вага, тим м'якшу модель можете обирати. Правильно визначте розмір, попередньо вимірявши ложе свого ліжка: тут ми можемо запропонувати й односпальні рішення, й полуторні, й вироби для ліжок кінг-сайз. Що стосується додаткових опцій, то тут варто звернути увагу на ефект «Зима-Літо». Він робить матрац ще комфортнішим завдяки здатності адаптовуватись до сезонних потреб.

Також, обираючи, ви завжди можете скористатись опцією фахової допомоги менеджерів, які завжди на зв'язку в робочий час. Вони дадуть зрозумілі відповіді на усі запитання, дадуть пораду чи допоможуть обрати найкращий варіант за вашими індивідуальними параметрами.

Вгору