Додайте товари до списку бажань
0

Безпружинні матраци 160х200 см

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

З появою безпружинних матраців з'явилось чимало дискусій щодо того, чи є така технологія виробництва кращою за традиційну, де використовується металевий блок із залежними пружинами. Ми дотримуємось позиції не протистояння, а синергії. Вважаємо, що обидва різновиди мають право на життя, адже помітно відрізняються й тому допомагають «закривати» дуже різі запити. І тому у нас ви можете купити матрац безпружинний 160х200 власного виробництва, обравши з-поміж декількох моделей. Цей формфактор розрахований на двомісні ліжка: ширини цілком достатньо, щоб двоє дорослих будь-якої статури могли комфортно розміститись й не заважати одне одному під час сну. Можете сміливо замовляти, якщо вже маєте ліжко 160х200: ми чітко дотримуємось розмірів й гарантуємо, що кожна модель з цього розділу ідеально пасуватиме до нього.

Безпружинні матраци 160х200 см

Про сильні та слабкі сторони таких виробів

Будь-яка безпружинна модель від ТМ «КіМа» матиме такий пул характеристик:

  1. Прекрасно ізолює рухи. Матрац просідає лише безпосередньо під тілом людини. Тоді як сусідній простір залишається ідеально рівним. Це робить його зручним для сну двох людей: навіть лежачи дуже близько, вони не заважатимуть одне одному. Так, якби спали на двох окремих матрацах.
  2. Дозволяє якісно зняти тиск в проблемних зонах. Виріб по-різному поводиться, залежно від ваги людини та пози для сну. Якщо вона легка, він прогинається незначно й відчувається м'яким, якщо важча за 100 кг, то починає дуже добре підтримувати й відчувається вже жорсткішим.
  3. Але він завжди приємний за відчуттями. Матрац безпружинний 160х200 см не має такої чіткої градації жорсткості, тому що навіть найпружніша модель буде відчуватись м'якою через наявність еластичного верхнього шару (зазвичай це поліуретан чи поролон). І це ніяк не корелює з ортопедичними властивостями: вони залишаються стабільно високими завжди, але поверхня буде максимально комфортною.
  4. Зберігає тепло тіла. Матеріали в структурі наших виробів повітропроникні, гарно вентилюються й не затримують вологу всередині. Однак швидкість вентилювання нижча від тої, що спостерігається у пружинних аналогів. Тому сон на такому матраці може бути спекотним. Та це не можна назвати перевагою чи недоліком: усе залежить від конкретної людини. Якщо вона загалом уві сні мерзне, то зможе швидше зігрітись, якщо ж завжди їй спекотно, то матрац лише додасть температури.

Як безпружинні матраци 160х200 см влаштовані всередині?

Загалом для створення подібних виробів застосовують різні матеріали та технології. Продукти торгової марки «КіМа» виготовляються з використанням трьох основних матеріалів — латексованої кокосової койри, натурального перфорованого латексу та високощільного поліуретану. В основі дешевших моделей — шар поліуретану товщиною 10 см та шар кокосової койри товщиною 2 см. Дорожчі моделі багатошарові та в розрізі нагадують гарний, але неїстівний торт – в них шари кокосової койри чергуються з шарами поліеретану чи натурального латексу (залежить від моделі). Це дозволяє максимально збалансувати жорсткість: саме такий прийом пояснює, як безпружинним матрацам вдається одночасно добре підтримувати тіло й бути м'якими на дотик.

Безпружинний матрац 160 200

На що звертати увагу, обираючи аксесуар?

В нашому фільтрі для безпружинних матраців відсутній параметр «жорсткість». Річ у тім, що її в такому випадку складно визначити однозначно. Найкраще підходить епітет «оптимальна», бо вироби цієї категорії однаково добре підтримують тіло та розвантажують проблемні зони, незалежно від ваги тіла людини та положення під час сну. Також відсутні обмеження щодо ваги — і бюджетні, і дорожчі моделі розраховані на вагу до 150 кг. Тож можна звернути увагу на висоту товару, якщо є обмеження для ліжка. Й, звісно, на ціну безпружинних матраців 160х200: моделі з натуральним латексом значно дорожчі через високу вартість цього матеріалу. Також ціна зростає, якщо присутній ефект «Зима-Літо».

Безпружинні матраци настільки універсальні, що обрати потрібний можна й самостійно, не боячись помилок. Але якщо ви маєте питання чи потребуєте поради, не соромтесь звертатись до наших менеджерів.

Вгору