Додайте товари до списку бажань
0

Ліжка двоспальні

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Ми в «КІМА» вважаємо, що краще робити відмінно одну справу, ніж посередньо — декілька. Але разом з тим прагнемо максимально подбати про комфортний сон наших клієнтів. Тому що в системі комфорту сну немає зайвих чи неважливих компонентів. Важливе усе:

Ліжка двоспальні

Ліжко та матрац — основа здорового та комфортного сну. Інші компоненти необхідні для якісного мікроклімату сну. Заберіть звідси зручний матрац, й сон ніколи не буде здоровим, якою б якісною не була постільна білизна. Приберіть постіль, й процес сну стане геть неекологічним. Торгова марка «КІМА» дбає про ваш комфортний сон на всіх рівнях, адже в нас можна знайти не тільки матраци, але й купити сучасні двоспальні ліжка.

Хто створить ваше ліжко?

Гарна новина — його створять справжні професіонали своєї справи, з якими торгова марка «КІМА» співпрацює на умовах офіційного представництва. Це меблевий завод ArborDrev, виробничі потужності якого знаходяться у Львівській області. Це українське виробництво повного циклу, в якості продукції якого ми впевнені, як у своїй власній. Й ось чому:

  1. Цехи компанії оснащені найсучаснішим спеціалізованим обладнанням, що гарантує геометричну точність розмірів виробів.
  2. Компанія працює виключно з українською натуральною деревиною, тому кожне їхнє ліжко двоспальне – максимально безпечне та екологічне.
  3. Виробничий процес налагоджено відповідно до вимог міжнародних стандартів — компанія опосередковано дбає про навколишнє середовище.

А ще тут дійсно дбають про дизайн своїх виробів. Кожну модель створюють із врахуванням меблевих тенденцій та стильового різноманіття. Тому можете не сумніватись — з меблями від ArborDrev ваша кімната виглядатиме, немов на картинці в Pinterest.

Хоча «КІМА» та ArborDrev виготовляють різні товари, у нас є й спільна перевага — це вартість продукції. Завдяки тому, що компанія працює з українською сировиною, а ви робите замовлення напряму у виробника, придбані у нас ліжка двоспальні коштуватимуть суттєво дешевше.

Характеристики та асортимент

Вироби, які можна замовити в нашому інтернет-магазині, мають ряд спільних характеристик:

  • створюються з натуральної деревини (меблевого щита), але ви можете обирати, з якої саме породи — бука (міцніший, але з менш виразною текстурою) або сосни (м'якша, але має надзвичайно яскраву поверхню);
  • постачаються в розібраному вигляді — але з надійними кріпленнями та зрозумілою інструкцією;
  • пропонуються в різній стилістиці — класичні, сучасні лаконічні або виразніші ліжка двоспальні, щоб ви могли зробити найвдаліший вибір для будь-якого інтер'єру;
  • вкриті надійним покриттям — це сертифіковані безпечні лаки концерну Sherwin-Williams, що достатньо захищають поверхню від подряпин й разом з тим дозволяють локально реставрувати вироби за потреби;
  • мають надійну, перевірену часом конструкцію, що здатна витримувати значні навантаження будь-якого характеру;
  • оснащені ламельним дном — воно складене з гнучких букових ламелей, які додатково амортизують навантаження й не заважають повітрю вільно проникати до всіх шарів матраца.

Попри велику кількість спільних характеристик, ми залишаємо простір для кастомізації виробів — надання йому індивідуальних рис. Рис, які допоможуть меблям краще та швидше адаптуватись до наявних умов користування. Найперше ви маєте можливість під час замовлення обрати колір, який матиме ваше двоспальне ліжко (опція доступна не для усіх моделей). Ще можете вибрати модель, що має підіймальний механізм й відкриває додаткові можливості для зберігання у кімнаті.

Ліжко 2-спальне

Ще дві причини замовити ліжко в нашому інтернет-магазині

Окрім усього, переліченого вище, замовлення у ТМ «КІМА» вигідне ще з двох причин. Перша — мінімізація ризику похибки між розміром матраца та ложа ліжка. Здається, що такої помилки припуститись складно, але статистика доводить інакше. А замовляючи ліжко та матрац одночасно, ви точно не забудете розміри одного й другого. А ми ще додатково проконтролюємо цей момент.

А причина №2 — заощадження часу та ресурсів. Бо ортопедичний матрац та дерев'яні двоспальні ліжка не потрібно шукати в різних магазинах. А ще вони одночасно будуть відправлені до потрібного відділення. Усе, що вам залишиться — просто забрати готову систему свого комфортного сну!

Вгору