Додайте товари до списку бажань
0

Безпружинні матраци 80х200 см

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Матрац безпружинний 80 х 200 см — вдалий виріб для облаштування односпального ліжка, створений за сучасною технологією. Вона передбачає відмову від металевого блоку із залежними пружинами. Замість них використовуються переважно натуральні матеріали з невеликою кількістю синтетичних (але обов'язково безпечні). Вироби мають багатошарову структуру, що в розрізі нагадує торт. А ортопедичні властивості досягаються правильним комбінуванням різних структур.

Безпружинні односпальні матраци вказаного розміру від ТМ «КіМа» не мають обмежень щодо використання й можуть бути застосовані в тих самих напрямках, що й звичні для більшості аксесуари. Підійдуть для ліжка підлітка або дорослого. Дозволять облаштувати дійсно комфортні спальні місця в закладах гостинності.

Безпружинні матраци 80х200 см

Властивості

Кожна із перелічених нижче властивостей — вагома причина купити матраци безпружинні 80 х 200 см:

  1. Менша вага. Вироби легше та дешевше транспортувати. За потреби можна самотужки дістати з ліжка чи перевернути на інший бік.
  2. Аудіальний комфорт. Відсутність металевих деталей нівелює появу будь-яких звуків під час використання. Вагома перевага, якщо в пружинних моделях вас дратували саме сторонні звуки (інколи вони з'являються не одразу, а через декілька років).
  3. Збільшений термін придатності. В таких матрацах просто нічому ламатись. Його вкрай складно пошкодити, навіть якщо довго стрибати зверху (актуальна проблема для сімей з дітьми). Хіба що механічно — лезом ножа, наприклад. Але навіть зі слідом порізу виріб зберігатиме свої властивості. Словом, надзвичайно живучі ці безпружинні матраци.
  4. Кращі ортопедичні здібності. Тут не йдеться про якусь колосальну різницю — пружинні вироби теж володіють чудовими ортопедичними властивостями й гарно підтримують тіло. Однак безпружинні матраци 80 х 200 см трохи дещо розподіляють вагу тіла й зменшують навантаження на суглоби та тригерні точки.
  5. Більше підходять для людей з великою вагою. Вага по людському тілу розподіляється нерівномірно: тулуб важчий, руки та ноги легші. Коли вона зростає, то ноги та руки можуть продовжувати залишатись легкими в той самий час, як вага тулуба суттєво збільшиться. Якщо така людина ляже спати на пружинному матраці, з великою ймовірністю він занадто сильно продавиться в центрі й нижня частина хребта розташовуватиметься нижче шиї та ніг. Що суперечить правильному анатомічному положенню під час сну, коли хребет від початку та до кінця має «утворювати» уявну пряму лінію.

Що може запропонувати ТМ «Кіма»

Матраци без пружин вказаного розміру від нашого виробництва:

  • можна придбати для дорослих та дітей, якщо правильно обрати модель;
  • здатні витримувати колосально велику вагу — до 150 кг;
  • досить тонкі — пропонуються у двох варіантах висоти (12 та 16 см), тож в реальності ще легші та зручніші, ніж очікується, й підійдуть для усіх ліжок, конструкція яких не передбачає використання високого матраца;
  • складаються з гіпоалергенних компонентів натурального чи синтетичного походження;
  • скоріше ближчі до середньожорстких чи жорстких виробів.

В їхній структурі чергуються цупкі та еластичні матеріали, котрі забезпечують високі ортопедичні властивості: гарну підтримку та розподілення ваги по усій площині. Вони дуже добре пропускають повітря, разом з яким випаровується зайва волога й тепло. Внаслідок чого створюються несприятливі умови для розмноження грибків, бактерій, пилових кліщів. Ціна на безпружинні матраци 80 х 200 см варіюється у широкому діапазоні: можемо запропонувати доступні, середні та дорогі моделі.

Безпружинний матрац 80 на 200

Як обирати?

Послуговуйтесь усіма звичними критеріями, окрім жорсткості. Тому що вона тут «інтелектуальна» й підлаштовується під тіло людини. Звертайте увагу на висоту, прочитайте про матеріали, з яких складається модель, та зверніть увагу на класифікацію (для дітей чи дорослих). Або ж спростіть собі життя та зверніться до наших консультантів — за вашими параметрами та вимогами вони порадять найкращу модель з доступних.

Вгору