Додайте товари до списку бажань
0

Безпружинні матраци 80х190 см

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Безпружинні матраци 80х190 см від торгової марки «КіМа» — це сучасні й дуже функціональні моделі, що не мають пружинного блоку. Вони абсолютно гармонійно доповнять ліжка з аналогічним розміром спального місця. Й підійдуть для облаштування спальної кімнати з односпальним ліжком для підлітка, людини похилого віку. Або ж для закладів відпочинку, що дійсно дбають про комфорт своїх гостей. Адже саме ця категорія матраців демонструє чудові ортопедичні властивості та максимальний комфорт від взаємодії.

Безпружинні матраци 80х190 см

Які їхні властивості?

Виробам цього розміру притаманні усі переваги безпружинних матраців, як класу:

  • максимальний ортопедичний ефект, завдяки чергуванню різних за характеристиками матеріалів та чималій кількості цих шарів;
  • здатність підлаштовуватись під ваше тіло — добре підтримують там, де воно важче, та сильніше прогинаються в зоні голови та ніг, завдяки чому хребет та шия під час сну опиняються в правильному рівному положенні;
  • аудіальний комфорт завдяки відсутності металевих елементів;
  • відсутність ефекту гойдання;
  • невелика вага й пов'язаний з нею спрощений процес транспортування та зберігання;
  • триваліший термін служби.

Завдяки їхній здатності підлаштовувати під тіло власника, вони можуть служити йому тривалий час навіть після змін у конфігурації його тіла. Наприклад, в процесі зростання підлітка чи змін у розподілі ваги. Тобто, матрац безпружинний 80х190 см — це така універсальна річ, якою за умов правильного догляду можна користувати досить довго, навіть якщо умови використання змінились.

Як вони влаштовані?

Безпружинні вироби можуть виготовляти за різними технологіями. Торгова марка «КіМа» застосовує технологію набраних блоків. Тобто, ми обрали матеріали (безпечні та переважно натуральні) з різними властивостями та поєднали їх. Збоку такий виріб нагадує торт. Проілюструємо це на прикладі моделі «Талан». Всередині нього бачимо:

  • три шари латексованої кокосової койри;
  • три шари високощільного поліуретану.

Усі шари невеликої товщини та чергуються. Окрім них присутній шар натуральної бавовни та вовни мериноса. Завдяки невеликій товщині шарів виріб чудово вентилюється. А їхнє послідовне чергування забезпечує ідеальну підтримку та ортопедичність.

Матрац безпружинний 80х190 см

Як обрати та купити матраци безпружинні 80х190 см?

Зазвичай, коли ми розповідаємо про критерії вибору головного аксесуару для сну, то розпочинаємо з жорсткості. Але у випадку з безпружинними моделями це не працює. Річ у тім, що всі вони за замовчуванням досить жорсткі, адже в основі мають шари матеріалів з суттєвою жорсткістю. Саме вони забезпечують ортопедичні властивості й підтримують форму виробу. Адже металевого каркаса у нього немає. Якщо не використовувати жорсткі матеріали, виріб досить швидко втратить форму, деформується. Тому усі наші моделі за замовчуванням відповідають критеріям «жорсткі» чи «середньо-жорсткі».

Також варто звернути увагу на кількість та якість шарів, що складають структуру виробу. Чим вища їхня кількість, тим кращими будуть ортопедичні властивості та здатність адаптуватись під вагу та конституцію тіла кожної окремої людини. Щодо якості — наприклад, модель «Талан Люкс» майже повністю складається з матеріалів натурального походження: перфорований латекс, кокосова койра, овеча вовна, бавовна. Тому ідеально підійде людині, схильної до алергій. Якщо ж таких проявів у особи немає, логічно та вигідно обирати виріб з пінополіуретаном.

Ціна на безпружинні матраци 80х190 см дещо вища за вартість аналогів з пружинним блоком. Але не для всіх моделей: в асортименті маємо й бюджетні безпружинні рішення. Вироби, як завжди, пропонуються у всіх найпоширеніших розмірах, але якщо серед запропонованих немає потрібного, можете скористатись опцією виготовлення матраца на замовлення. ТМ «КіМа» — це невеличке виробництво без конвеєрних ліній, тому ми гнучкі й можемо створити будь-яку з моделей у нестандартному розмірі.

Вгору