Правильне чищення - запорука довговічності матраца

Як правильно чистити і доглядати за ортопедичним матрацом.

Звичайно немає нічого вічного, також, як і термін експлуатації матраців, але, все ж щоб матрац прослужив довше, слід забезпечити правильний догляд за ним.

Не варто забувати, що не правильний догляд, може скоротити термін експлуатації улюбленої речі, особливо якщо ця річ - матрац, до якого Ви довго придивлялись і вибирали, який щодня дарує Вам комфортний і здоровий сон.

Не правильне чищення може пошкодити наповнювач, деформувати сам матрац, і надалі приведе до втратити його ортопедичних властивостей.

Менеджери ТМ КІМА акцентують особливу увагу своїх споживачів саме на правилах догляду за матрацами, оскільки наше основне завдання застерегти від неправильних дій, які можуть зіпсувати матрац.

Розглянемо основні правила по догляду за матрацом

  1. Обов'язково провітрювати, АЛЕ НЕ вибивати. Одне з головних правил - провітрювання. Матрац потребує обов'язкового провітрювання. Для цього не обов'язково його виносити на вулицю, досить забезпечити в приміщенні гарне провітрювання на 6 годин, заздалегідь знявши з матраца постільну білизну. Проводити дану процедура рекомендовано 4-6 разів протягом року. Вибивати матрац не можна, оскільки це приведе тільки до його деформації і втрати ортопедичних властивостей.
  2. Сушити матрац тільки на відкритому повітрі, забудьте про використання фену або праски.
  3. Видаляти плями з матраца використовуючи миючі засоби для текстилю, що не містять хлор. В основному чищення проводиться піною, а не самим розчином. Велика кількість води, може пошкодити вироб. При легких забрудненнях, для чищення можна використовувати звичайний мильний розчин.
  4. Чистити матрац пилососом один раз в 3 місяці. При чищенні використовувати насадку-щітку.
  5. Перевертати матрац з одного боку на інший 2 рази на рік.
  6. Повертати матрац на 1800С, тим самим міняючи положення "голова-ноги" 4 рази на рік.
  7. Не рекомендовано сідати на край матраца, постійно в одному і тому ж місці, оскільки це може призвести до його деформації.
  8. Не варто дозволяти дітям стрибати/бігати по ліжку, оскільки це теж призводить до його деформації.
  9. Не можна підкладати під матрац сторонні предмети.

Правила досить прості і не вимагають великих зусиль для їх виконання, а головне допомагають суттєво продовжити термін експлуатації улюбленого матраца.

Але якщо Ви вважаєте, що не маєте достатньо часу або бажання на дотримання даних правил, рекомендуємо Вам придбати наматрацник ТМ КІМА. Він захистить матрац від бруду, плям і пролитої рідини. Він  легко кріпиться і знімається з матраца, а головне його можна прати в пральній машині.

Вибір за Вами, але у будь-якому разі і наматрацник і використання простих правил, допоможуть Вам продовжити термін служби улюбленого матраца.

 Цінуйте і доглядайте за речами, які Вам дорогі.