Вибір матраца українського виробника - це вибір якісного товару за доступною ціною

Ми звикли вважати, що все що привезене із-за меж нашої країни, тобто імпорт, це якісно і надійно. Нас навіть не лякає, що в першу чергу це дорого, а все тому що ми звикли до того, що "чим дорожче, тим краще".

Найдивовижніше те, що багато хто навіть не підозрює, що усе краще знаходиться поруч, вдома, на внутрішньому ринку, набагато дешевше, але не менш якісніше, просто воно не вимагає додаткових витрат на транспортування і митне оформлення (митні збори).

ТМ КІМА - український виробник матраців і аксесуарів для сну. Ми горді своєю продукцією, впевнені в її якості і конкурентоспроможності. Наше досягнення - це наші споживачі, їх відгуки, і їх рекомендації. Ми ростемо і розвиваємося.

Цією статтею ми хочемо показати, що виробники матраців в Україні нічим не поступаються зарубіжним. Що український ринок вже давно заповнений матрацами українського виробництва, які досить серйозно утискують імпортерів, що конкурують з ними.

Існує ряд світових компаній, які заслужили свою репутацію завдяки рокам старанної роботи, вони гордяться своєю історією, своєю якістю, надійністю і позитивними відгуками споживачів.

На українському ринку представлені матраци таких виробників як:

  • Аскона - російська компанія, заснована в 1990 році. (Маємо надію, що ви не лишаєтесь їхнім лояльним покупцем)
  • Andersen - виробник з Данії, продуктів для комфортного і здорового сну, заснований в 1948 році
  • Breckle - старіша європейська компанія, німецький виробник матраців, заснована більше 80-ти років тому.
  • Dormisan - італійська торгова марка, країна-виробник Словаччина, заснована більше 20-ти років тому.
  • Magniflex - найбільших виробників виробів для сну в Італії і Європі, заснований понад 50 років тому.
  • Vegas - великий білоруський виробник матраців і аксесуарів для сну. Заснований в 1997 році.
  • Wollwelt Matherm - великий німецький виробник матраців і аксесуарів для сну, в т.ч. з натуральної шерсті. Фабрика заснована в 1960 році.

Давайте замислимося. Основна мета купівлі матраца - мати комфортний і здоровий сон. Тому основна увага сфокусована на міцності, надійності, ортопедичних властивостях, наповнювачеві, гарантії якості і ціні.

І повірте, все це може надати наш український виробник матраців.

ТМ КІМА заснована в 2005 році і ось вже упродовж більше 15-ти років працює над виробництвом матраців і аксесуарів для сну. Матраци ТМ КІМА відповідають медичним вимогам безпеки для здоров'я і життя людей. Наша увага як і споживачів сфокусована на міцності, надійності, ортопедичних властивостях, наповнювачеві, гарантії якості і ціні.

Сьогодні, Україна може пишатись нашим ринком по виробництву матраців, оскільки їх рівень якості не поступається зарубіжним виробникам. В першу чергу це вигідно споживачеві, оскільки ціна матраців українського виробництва набагато нижча, а тому дозволяє вибирати матраци людям різного фінансового достатку. А по-друге, ми маємо бути горді, що наші матраци отримали визнання не лише в Україні, а і у світі.

Асортимент матраців українського виробництва досить великий, він постійно збільшується і оновлюється. Вітчизняні виробники не стоять на місці, вдосконалюючись і випускаючи нові і нові моделі матраців. У своєму виробництві українські виробники використовують високотехнологічне устаткування, сучасні технології, якісний матеріал, що дозволяє створювати матраци, які визнають у всьому світі.

Аналіз ринку українських виробників матраців

Торгових марок на Україні насправді досить багато, але не всі вони готові надати якісну продукцію, яка відповідатиме прийнятим стандартам. Зупиняючи свій вибір на виробнику, варто звернути увагу на термін його існування, як давно ця компанія на ринку.

Існує ряд відомих українських виробників, які змогли стати провідними компаніями-виробниками матраців України. Вони гарантують найважливіше: якість, комфорт і безпека.

ТМ КІМА яскравий приклад того, що український ринок існує і має попит. Ми створюємо нові моделі ортопедичних матраців, ми враховуємо усі побажання наших клієнтів, ми піклуємось про натуральність і екологічність нашого товару. У усьому цьому нам допомагає наш досвід, а мотивують наші клієнти.

Ваш вибір тільки за Вами

Щоб отримати хорошу якісну продукцію і за доступною ціною, не обов'язково звертатися до зарубіжних виробників.

Варто підтримати українського виробника і отримати гідний за якістю товар.

Завдання виробника створювати якісні, безпечні, ортопедичні матраци, а завдання споживача повірити українському виробникові, придбати матрац і насолоджуватись здоровим і глибоким сном, за доступною ціною, не переплачуючи зарубіжним виробникам.

Легкого Вам вибору, міцних і яскравих снів.