Ми виготовляємо свою постільну білизну з любов’ю та повагою до всіх, хто нею користуватиметься. Приділяємо увагу кожній деталі – для нас не існує дрібниць. Походження та якість тканин, їхній колір, текстура, міцність та відтінок ниток, стійкість кольору, якість швів – всьому цьому приділяється велика увага. Речі, створені з таким рівнем відповідальності, було б неправильно пакувати аби як. Саме тому ми попіклувались про достойну подарункову коробку для постільної білизни «КІМА».


Саме так! Відтепер наші комплекти постільної білизни продаються в нових стильних коробках. Процес створення пакувань не був простим – хотілось дібрати коробки такої ж високої якості, як й сама білизна. Міцні, максимально екологічні, українського виробництва, не надто дорогі, з лаконічним й водночас впізнаваним дизайном. Залишалась лише одна маленька проблема – знайти підрядника, який би зміг втілити все це в одному продукті.


Нам пощастило знайти такого постачальника відразу – друкарня LovePrint повністю взяла на себе всі турботи зі створення нашої «коробки мрії». Вони швидко створили потрібний дизайн, запропонували декілька варіантів матеріалу за розумною ціною та швидко виготовили коробки саме такими, як уявлялось.


Завдяки друкарні LovePrint наша постільна білизна в коробці майже не змінила вартості, але виглядає вже геть по-іншому. Відкривати таку коробку – це окреме задоволення. Знімаєте верхню частину з міцного матового паперу. Всередині: нова білизна з ледь відчутним природним ароматом, складена рівнесенько, кутик до кутика. Хочеться відразу погладити її рукою, притулитись щокою, вдихнути аромат нової якісної речі. Все це робить нашу білизну прекрасним подарунком з будь-якої нагоди, а завдяки новій коробці вона не потребує додаткових прикрас!