Хочеш вберегти диван або матрац від плям або бруду, подумай про наматрацник

Якщо Ви вважаєте, що вибрати диван або матрац для ліжка - це важка справа, Ви праві - це і важко, і важливо. Але коли мета досягнута, купівля здійснена, настає момент, коли усі ми замислюємося над тим як уберегти його від можливих забруднень і плям? Як зберегти первинний стан на більш тривалий час?

Саме у цей момент Ви повинні замислитися про наматрацник. Що ж такого важливого, а іноді незамінного дає наматрацник?

Розглянемо основні його види і головні переваги:

  1. Простий і легкий у використанні. 
  2. Не ковзає по матрацу, оскільки кріпиться за допомогою кутиків або резинки по периметру, які надійно фіксують його.
  3. Мембранний водонепроникний наматрацник надійно вберігає матрац ліжка або обшивку дивана від різних забруднень і пилу, перешкоджаючи проникненню вологи і будь-якої рідини всередину, тим самим позбавляючи від клопоту по чищенню і виведенню плям.
  4. Махровий наматрацник може стати чудовою заміною простирадла, він м'який на дотик, має натуральний склад. На таких наматрацниках спати тепло і комфортно, оскільки вони не порушують теплообмін тіла.
  5. Забезпечує повний захист матраца від передчасного зносу, і збільшує загальний термін його використання.

У деяких сім'ях, маленькі діти привчені спати біля батьків, а не в дитячих ліжечках, а деякі діти люблять заповзати до батьків вранці і досипати поруч, для таких сімей наматрацник життєво необхідна річ. 

Дитячий наматрацник

Наматрацники для дитячих ліжечок взагалі знахідка для батьків, оскільки виключають необхідність використання пелюшок, що поглинають вологу або клейонки.

Завдяки тому, що дитячий наматрацник мембранний водонепроникний, він в першу чергу, гарантує комфортний сон вашому малюку. Він має натуральний склад, що дуже важливо, коли йде мова про дітей. Ну і звичайно його водонепроникність захищає матрац, дозволяючи тим самим продовжити термін його експлуатації. 

ТМ KІМА спеціалізується на продажах різних видів наматрацників. Наші фахівці допоможуть Вам визначитися з вибором, обрати наматрацник, який необхідний саме для Вас. Ми гарантуємо якість продукції, і запевняємо що їх вартість приємно Вас порадує.

Наматрацник це той вид продукції, який підійде як для особистого використання, так і в якості подарунка для близьких і друзів, адже що може бути важливішим ніж турбота про рідних і близьких.