Скільки ж важить ортопедичний матрац?

Купуючи ортопедичний матрац, ми звертаємо увагу на його конструкцію, на наповнювач і якість. Ми не замислюємося про такий критерій як вагу і об'єм. Це пов'язано з тим, що основна наша мета, забезпечити собі комфортний і здоровий сон, а тому на вагу матраца ми не звертаємо уваги.

Цю статтю ми хочемо присвятити якраз питанню ваги і об'єму матраца, а також його транспортуванню. Це питання звичайно не є основним, але повірте  не менш важливе.

Вагу матраца необхідно знати для наступних дій:

1. Самостійне вивезення із складу. Вага і габарити потрібні, для розуміння того, який транспорт знадобиться для транспортування.

2. Доставка за допомогою транспортної компанії-перевізника. В цьому випадку існує два види доставки :

- до найближчого до Вас відділення. В цьому випадку габарити треба знати, щоб далі транспортувати матрац самостійно.

- за адресою покупця. Слід уточнити доставка виконується до під'їзду або на поверх.

3. При особистому перевезенні. Наприклад, при переїзді, коли необхідно власний матрац перевести за іншою адресою.

Крім того, слід ознайомитись з тарифами компанії-перевізника, оскільки для забезпечення цілісності вантажу, він страхується на повну вартість, додатково враховуючи вагу і габарити вантажу.

Оскільки тарифна сітка у перевізників не єдина, продавці матраців не можуть вказувати повну суму доставки, ці підрахунки робить сам перевізник.

ТМ КІМА пропонує споживачам різні види матраців. У описі до кожного матраца надається така інформація як: тип матраца, його наповнювач, міра жорсткості, допустиме навантаження, вага, розмір, гарантія та інші не менш важливі характеристики.

Крім того, менеджери в обов'язковому порядку надають інформацію про компанії-перевізників і їх умови доставки. Споживач повинен знати від чого залежить вартість послуги доставки, якщо вона здійснюється компанією-перевізником.

Від чого залежить вага матраца?

Матраци відрізняються один від одного по конструкції, габаритам і масі. Розглянемо основні критерії:

- наявність/відсутність пружинного блоку. Ці моделі важкі, за рахунок їх основи - пружинних блоків. Чим більше блоків, тим важче модель матраца. Безпружинні матраци важчі, оскільки їх основа – наповнювач

- рівень жорсткості. Для жорстких матраців використовується твердий матеріал, наприклад, кокосова стружка. Такий вид виробу буде дуже важким. Якщо ж матрац виготовлений з ортопедичної піни, він навпаки буде м'яким і легким

- товщина. Чим більше товщини виробу, тим важче матрац

- наповнювач. Матрац з натуральних матеріалів буде важким, а ось штучний наповнювач навпаки.

Яка вага матраца?

Від чого залежить вага матраца ми з'ясували, залишилося визначити вагу і об'єм. Для чого це потрібно?

Основна проблема транспортування матраців в тому, що цей вид товару досить об'ємний і не зручний, унаслідок чого його не можна ні скласти (удвічі або втричі), ні розібрати на частини. Ось тому важливо купуючи матрац знати його вагу і об'єм, щоб бути готовими до подальшого транспортування.

В середньому вага односпальної конструкції з пружинними блоками складе 10 - 20 кг, вага полуторної в межах 30 кг. Найважчими будуть двоспальні конструкції, їх вага перевищить 40 кг.

Основний вплив на вагу матраца має матеріал, що входить до складу виробу. Приміром, вага двоспальної моделі з кокосовим наповнювачем складатиме в межах 90 кг. Штучні матеріали зазвичай поступаються по вазі натуральним.

Плануйте, купуйте і насолоджуйтесь вашої покупкою.  

Вдалого Вам вибору, а також міцного і здорового сну.