Ви не плануєте заміну вашого старого матрацу чи дивану на новий ортопедичний матрац?

У вашій квартирі немає можливості встановити повноцінне ліжко?

Потрібно швидко організувати додаткове спальне місце для гостей?

Тоді вам в нагоді може стати такий продукт як Топер. Його іще називають футоном або тонким ортопедчним матрацом. Основна його функція - згладити недоліки та нерівності поверхні для спання та підвищити рівень комфорту. Дійсно, топер (або футон) здатен перетворити старий продавлений диван та старе ліжко у місце для комфортного сну. За допомогою тонкого матрацу на диван можна згладити місце стику розкладного дивану.

Тонкий матрац на диван (топпер) виготовлюється з латексу, пінополіуритану, кокосової койри та інших сучасних матеріалів. Цей тонкий матрац відносять до категорії тонких безпружинних матраців. Топпери можуть відрізнятись за рівнем жорсткості та виконувати різні функції.

  • Якщо потрібно згладити суттєві нерівності та дефекти спального місця, тоді в нагоді стане топпер з жорсткою основою з кокосової койри. Цей натуральний гіпоалергенний матеріал має бактеріоцидні властивості, не вбирає запахів. Завдяки використанню шару з кокосової койри у топперах збільшується їх зносостійкість та допустимий рівень навантажень.
  • Якщо хочеться м"якості та комфорту та зробити тверду поверхню для сну м"якшою, тоді використовують топпери футони в основі яких лежить пінополіуретан чи латекс. Латекс це натуральний, екологічний матеріал, який забезпечує циркуляцію повітря та ефект "дихаючого тонкого матрацу". Завдяки використанню латексу забезпечується ефект поверхневої м"якості та еластичності.

Сподіваємось, ми допомогли вам розібратись що таке топпери та що таке футони. Ми готові допомогти вам підібрати оптимальну модель топпера, футона, тонкого матрацу ТМ "КІМА". Завітайте до нашого каталогу товарів - топери КІМА!