Маєте на меті купити матрац? Тоді це Боннель (Bonnell) - пружинний блок з високим ортопедичним ефектом і десятирічною гарантією якості

Чомусь прийнято вважати, що найважливішим і найважчим при виборі м'яких меблів є зовнішній вигляд. Безумовно, це важливо, але слід пам’ятати, що в разі, якщо ліжко або диван, будуть використані як спальне місце, важливо замислитися саме про якість сну, окрім візуальної краси. Для цього важливо знати з чого виготовлені м'які меблі.

Сьогодні наша стаття присвячена пружинним блокам Боннель.


Чому саме Боннель? Тому що це якість, перевірена часом і визнана світовими виробниками матраців і м'яких меблів.

Цей вид пружинних матраців популярний і має високий попит серед споживачів на протязі багатьох років. Основна їх цінність - демократична ціна.

Наша ТМ КІМА використовує у виробництві сучасні автоматичні пружинонавивальні станки, які забезпечують високу якість пружин. Ми застосовуємо нове автоматичне устаткування, для зшивки пружин в пружинний блок.

Звісно ручна зборка, буде набагато дешевша, але менш надійніша, оскільки з часом пружини розбовтуються і починають скрипіти, отже, вони не можуть бути ортопедичними.

Кількість витків пружинного блоку

Якщо порівняти два види пружинних блоків: 4-виткові та 5-виткові, то перший за ціною дозволить заощадити до 10% вартості блоку, але не буде бажаного ортопедичного ефекту при великих навантаженнях, оскільки чотирьохвитковий блок не має достатньої пружності.

У товарах ТМ КІМА використовуються 5-виткові пружини для усіх споживачів, але додатково ми пропонуємо 4-виткові пружини для дітей і підлітків, оскільки в них навантаження на матрац досить низьке.

Густота пружин

Для того, щоб матрац зберігав форму і не просідав, важливо щоб він мав високу щільність пружин.

Пружинні блоки ТМ КІМА мають дуже високу щільність, вона складає 115 - 120 пружин на м2. Також можлива оковка пружинних блоків дротом 5мм - це сталевий каркас по периметру, який посилює краї матраца. 

Матеріалом для виготовлення є високоякісний стальний дріт українського виробництва, з сертифікатом якості ДСТУ. Використання дроту, російського виробництва було припинено в 2014г. 

Переваги Bonnell

Які ж основні переваги пружинних блоків Боннель :

  • ► доступна ціна. Попри те, що ринок перенасичений новими технологіями, ці блоки залишаються найбільш популярними, оскільки вартість низька, а якість надійна.
  • ► Довговічність. Гарантія не менше 10-ти років експлуатації, оскільки пружини не зміщуються, не "викручуються" і не "грають" між собою.
  • ► Міцність і надійність. Пружинний блок надійний, оскільки виготовлений з товстого дроту. Це підтверджує і той факт, що вони рекомендовані для людей з вагою більше 100 кг
  • ► Відмінний повітрообмін і вологообмін.

Пружинні блоки Боннель – чудовий вибір для тих, кому важлива і якість, і доступна ціна. Важливо серйозно підійти до вибору матраца, оскільки від цього вибору залежить комфортний і спокійний сон на протязі довгих років.

Оскільки ТМ КІМА є виробником матраців, ми точно знаємо, що треба, що якісно, і що корисно для комфортного сну, а тому завжди готові допомогти у виборі або рекомендації, коли у споживача стоїть завдання  щодо купівлі будь-яких виробів, призначених для сну.