Додайте товари до списку бажань
0

Пружинні матраци з ефектом Зима-Літо

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Пружинний матрац з ефектом «Зима-Літо» виробництва ТМ «КІМА» ви можете придбати в будь-якому стандартному розмірі для односпальних, полуторних та двоспальних ліжок. Й так само ви можете замислитись про те, що це за ефект й чи варто за нього платити. Тому нумо розкладати на молекули одну з опцій наших матраців.

Пружинні матраци з ефектом Зима-Літо

«Зима-Літо»: що це та для чого?

Цей ефект потрібен, щоб ваш матрац вмів адаптуватись до кліматичних особливостей та залишатись однаково комфортнім і влітку, і взимку. Не турбуйтесь — жодних приладів всередині нього немає. Така здатність досягається віртуозним використанням властивостей різних матеріалів. У таких виробів дещо відрізняється структура різних боків:

  • з «літнього» боку є додатковий шар бавовни;
  • із «зимового» — шар шерсті овець мериносів.

І ось що це дає. Бавовна чудово пропускає повітря, а структура її волокон така, що миттєво поглинає вологу, але й швидко її випаровує. Коли спите на цьому боці, тіло швидше та ефективніше охолоджується, а коли потієте, це не приносить дискомфорту.

Але ж не забуваймо, що у нас матрац з зимовим та літнім боком! Зимовий бік — вовняний. Вовна загалом дуже пухнаста, між її волокнами багато повітря і воно ніби «застрягає всередині». Вона справді зберігає тепло вашого тіла, не даючи йому (теплу) рухатись далі. Ось чому вовняні речі так швидко та добре зігрівають. У складі матраца вона працює так само: коли ви лягаєте на цей бік, тепло тіла не рухається вглиб матраца, а залишається у верхніх шарах. Тому на цьому боці ви зігрієтесь ледь не удвічі швидше, ніж на зворотному.

Про переваги цього підходу

Найбільша перевага таких виробів — здатність самостійно адаптовуватись до температури та вологості довкола, забезпечуючи найкомфортніші умови для сну. Вам потрібно лише перевернути матрац потрібним боком. Та це теж зробити нескладно, адже вони мають відповідне та зрозуміле маркування — розбереться навіть дитина. Та ця перевага не єдина:

  • ви менше потієте у спеку, а якщо й упріваєте, не відчуваєте цього й спите глибоко, спокійно;
  • можете забути як це — мерзнути взимку, бо навіть лягати на «зимовий» бік приємніше;
  • також узимку глибше та довше спите, адже це легко, коли постійно тепло;
  • ваш матрац служить довше завдяки тому, що обидва його боки використовуються й навантаження розподіляється рівномірніше;
  • «зимовий бік» до того ж має бактерицидні властивості та полегшує стан при запаленні суглобів — такий ефект має натуральна вовна та ланолін, що міститься на її поверхні.

Також ви можете помічати невеличку різницю у технічних характеристиках боків. Вона некритична, але також має вплив. Так, охолоджувальний матрац для літа буде трохи пружнішим за зимову сторону, адже у спеку комфортніше спати на пружному. Тоді як зворотна сторона буде дещо м'якшою через те, що так набагато простіше зігрітись, коли ніби трохи «провалюєшся» углиб матраца. Ніби він обіймає вас так само як й ковдра.

Пружинні матраци Зима-Літо

Обираємо аксесуар разом

Обираючи, звертайте увагу на наступні моменти:

  1. Розміри. Уважно виміряйте ложе під матрац й обирайте потрібний варіант з-поміж 14 поширених формфакторів для односпальних, полуторних та двоспальних ліжок. Якщо ж потрібного розміру не знайшлось, напишіть нашим менеджерам — як виробник, ми пропонуємо виготовлення матраців за індивідуальними розмірами.
  2. Жорсткість. Двосторонній матрац для всесезонного використання має сталий рівень жорсткості попри те, що обидві його сторони можуть дещо відрізнятись за властивостями. Яка саме потрібна вам? Залежить від стану здоров'я вашого опорно-рухового апарату та пози, в якій спите. Якщо маєте захворювання, больовий синдром чи спите переважно на животі, зупиніться на середньом'якій чи м'якій моделі. В інших випадках радимо надавати перевагу жорстким та середньожорстким виробам.
  3. Висота. Переконайтесь, що матрац буде значно вищим за боковини ложа під матрац. Інакше вставати чи сідати на нього буде незручно.

Ще варто звертати увагу на наповнення, бо ж кожен матеріал має свої окремі властивості. Й не оминайте увагою максимально допустиме навантаження, аби теплий матрац для зими міг витримувати вагу вашого тіла й не вийшов з ладу занадто рано. А ще ми завжди готові допомогти вам зробити правильний вибір, порадивши моделі, які задовольнять 100% ваших «сонних» потреб.

Вгору