З початком стабільних холодів варто не лише дістати теплу зимову ковдру, а й перевернути ваш матрац «КІМА» на зимову сторону. Витративши 10 хвилин на те, аби його перевернути, ви створите оптимальні умови для сну взимку.

Що таке матрац «Зима-Літо»?

Більшість матраців ТМ «КІМА» є сезонними – тобто розрахованими одночасно на літній та зимовий періоди. Це досягається завдяки тому, що ортопедичний матрац «Зима-Літо» має різні за структурою та типом матеріалів сторони.

«Зимова» сторона матраців виготовляється з використанням натурального латексу, вовняних настилів й чистої овечої шерсті. Вказані матеріали не лише м’якші, а й перешкоджають руху повітря, зберігаючи тепло. Окрім того овеча шерсть містить частки ланоліну – специфічного тваринного воску, корисного для здоров’я людини. Отож «зимова» сторона м’якша, зберігає тепло тіла, допомагаючи швидше зігрітися й не змерзнути навіть в найбільший мороз.

«Літня» сторона виготовлена з використанням кардинально інших матеріалів: кокосова койра й бавовняні настили. Вони, на відміну від вовни, легко пропускають повітря, яке вільно циркулює між шарами матрацу й виходить назовні. Саме тому, коли ви спите на такому матраці, ви майже не пітнієте навіть в спеку, а сам матрац швидко висихає й не накопичує вологу. Ще «літня» сторона значно жорсткіша за зимову, а гіпоалергенна кокосова койра захищає матрац від неприємного запаху, адже володіє антибактеріальними властивостями. Переплутати сторони матрацу неможливо завдяки спеціальному маркуванню.

Ваш матрац можна використовувати довго

Втім, необхідність перевертати матрац «Зима-Літо» зумовлена не лише власним комфортом, а й можливістю подовжити термін його експлуатації. Дві сторони матрацу розраховані на різні умови експлуатації й геть по-різному реагують на температуру й вологість. Залишаючи зимову сторону матрацу на літо, чи навпаки, ви створюєте нетипові умови експлуатації. Це призводить до швидшого зношування наповнювача й поверхневого матеріалу.

Додатково подовжити термін експлуатації ви можете, використовуючи наматрацники – вона надійно захищають матрац від пилу, бруду, а головне – вологи. Ще дієвим є перевертання матрацу з заміною «голова-ноги» - так ви рівномірно розподіляєте навантаження по всій поверхні виробу, уникаючи злежування.

Отож не ігноруйте рекомендації щодо перевертання матраців з ефектом «Зима-Літо» - переверніть й ніжтесь в теплому ліжку!