Додайте товари до списку бажань
0

Матраци ортопедичні жорсткі (4)

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Ортопедичний жорсткий матрац, на думку сучасних науковців та лікарів-ортопедів, є найкращим варіантом для сну. Він підходить дітям, дорослим та літнім людям, що не мають захворювань рухового апарату. Якщо такі хвороби присутні, важливо не орієнтуватись на загальні поради, а підходити до вибору індивідуально. Можна навіть заручитись підтримкою наших консультантів, які знають, що людям з хронічними болями або дегенеративними захворюваннями кісток та суглобів лікарі радять м'які аксесуари.

Торгова марка «КіМа» виготовляє якісні та достатньо жорсткі матраци, що здатні витримувати вагу тіла до 150 кг. В багатьох випадках вони будуть незамінними й забезпечать максимальний комфорт під час сну. Але вони не є універсальними й такими, що підходять абсолютно кожному. Тому ви можете або звернутись за допомогою до наших менеджерів, або прочитати до кінця цей текст. В ньому розповімо про переваги та обмеження у використанні виробів з високим рівнем жорсткості.

Матраци ортопедичні жорсткі (4)

У яких випадках варто купити жорсткий ортопедичний матрац

Серед жорстких виробів нашої торгової марки є лише безпружинні матраци. Їхня висока жорсткість — результат використання негнучких матеріалів. Декілька таких шарів забезпечують мінімальне просідання виробу під вагою тіла. Їхні переваги виглядають наступним чином:

 1. Надання тілу під час сну правильного анатомічного положення. Коли всі частини тіла отримують правильну підтримку, а хребет по всій своїй довжині залишається рівним, досягається максимальне розслаблення м'язів, кісток та внутрішніх органів.
 2. Підтримання здоров'я внутрішніх органів. Правильність положення внутрішніх органів залежить також від м'язового корсета та постави. Якщо постава деформована, а м'язи навіть після сну залишаються спазмованими, то й внутрішні органи зміщуються, спазмуються, затискаються й не функціонують правильно.
 3. Зниження тиску на кровоносну систему. Коли тіло розслаблене та рівне, нічого не заважає крові вільно рухатись судинами. Це зменшує артеріальний тиск, сповільнює зношування та старіння судин.
 4. Зменшення рівня стресу. Одне із сучасних досліджень доводить, що спати на жорсткому матраці корисно для нервової системи. Адже правильний матрац допомагає позбавитись від больового синдрому, покращити рівень життя й знизити рівень стресу.
 5. Підвищення комфорту сну для людей з великою вагою тіла. Чим вища вага тіла людини, тем менше їй підходить м'який матрац. Адже він буде прогинатись нерівномірно: сильно – під зоною тазу, менше — під тиском ніг та рук. Й не зможе забезпечити тілу анатомічне положення після сну. Натомість матрац жорсткий ортопедичний, ціна якого не відрізнятиметься від вартості м'якого аналога, адаптований до таких високих навантажень.Й залишатиметься комфортним, незалежно від ваги свого власника. Звісно, у вказаних вагових межах. Але якщо модель здатна витримувати вагу до 150 кг, то однаково добре вона підтримуватиме уві сні людей вагою і 50, і 70, і 135 кг.

Отже, для яких випадків варто обрати жорсткий виріб? По-перше, для людей зі здоровою поставою та без хвороб опорно-рухового апарата. Тому що матрац не лікує, а профілактує захворювання. По-друге, лише він підійде людям з великою вагою тіла. По-третє, жорсткий матрац зменшує біль у кінцівках та шиї, якщо той не має хронічного характеру. Наприклад, якщо часто прокидаєтесь зранку з болем у шиї, причина якого — тривале сидіння впродовж робочого дня. З таким дискомфортом жорсткий ортопедичний матрац допоможе впоратись.

У яких випадках ми не радимо жорсткі вироби?

Якщо ви:

 • маєте хронічні захворювання кістково-м'язової системи, постійно чи періодично відчуваєте біль у м'язах, суглобах;
 • страждаєте на болі в попереку, викликані травмою, віковими дегенеративними змінами;
 • маєте невелику вагу.

Тоді ми порадимо вам обирати модель серед середньожорстких чи м'яких продуктів ТМ «КіМа».

Жорсткий ортопедичний матрац

Дещо про наш асортимент

Пропонуємо клієнтам декілька моделей з високим рівнем жорсткості, які:

 • доступні у всіх стандартних розмірах для дитячих, односпальних та двоспальних ліжок;
 • відрізняються за висотою — 10 та 16 см;
 • здатні витримувати максимальне навантаження до 150 кг;
 • підходять для дітей та дорослих.

Впевнені, вам вдасться знайти в нашому інтернет-магазині ідеальний жорсткий ортопедичний матрац. А якщо виникнуть труднощі, то наші консультанти завжди напоготові й допоможуть вам з ними впоратись.

Вгору