Матрац на замовлення - мрія, яку варто втілити в реальність

Найчастіше перш ніж подумати про спальне місце, ми замислюємось про загальний інтер'єр. Різні люди, різні переваги. Хтось любить старовинні спальні гарнітури, хтось любить імпровізувати і придумувати щось своє, незвичайне і нестандартне, хтось взагалі замість каркасу ліжка надає перевагу подіуму.

Можливо у Вас вже є своє улюблене спальне місце, але ви зіткнулись з проблемою того, що матрац втратив свої ортопедичні властивості та вимагає заміни, але Ви не знаєте, що робити оскільки він нестандартного розміру або форми?

Саме для таких випадків і передбачена можливість індивідуального замовлення матраца нестандартної форми. А чом би і ні? Адже матрац як один з елементів інтер'єру, може стати родзинкою як в квартирі, так і приватному будинку, і на дачі.

ТМ КІМА вже більше 12-ти років на ринку по виробництву матраців і аксесуарів для сну. Ми завжди відкриті до нових можливостей і нових ідей наших споживачів. Наше виробництво здатне впоратись з будь-яким завданням, головне бажання споживача і його переваги щодо форми і розміру матраца, а решту ми зробимо самі.

Дитячі матраци нестандартних розмірів.

Для дитини основною є його дитяча кімната і улюблене ліжко. Дуже часто батьки замислюються над виготовленням дитячих ліжечок нестандартних розмірів, для більшого комфорту і тривалішого часу експлуатації. А тому при нестандартному ліжку, і матрац має бути нестандартної форми.

ТМ КІМА виробляє дитячі матраци по індивідуальних розмірах. Коли йде мова про дитячий матрац важливо враховувати його жорсткість і наповнювач. Нестандартні матраци для дитячих ліжечок виготовляються жорсткі з наповнювачем з кокосової койри.

Що потрібно знати для замовлення матраца нестандартного розміру?

Враховуючи, що матрац замовляється для тривалого користування, важливо чітко визначитись з тим, яким Ви його бачите в інтер'єрі.

Має бути чітке розуміння його форми і яке місце він буде займати. Наприклад, якщо матрац треба підібрати до старовинного ліжка або ліжка, виготовленого на замовлення, важливо чітко знати його розміри. Якщо планується використати подіум, важливо визначитись з формою матраца і бажаними розмірами.

Також важливо відразу визначитись з жорсткістю матраца і його наповнювачем, оскільки безпосередньо від цього залежить якість сну. У випадку якщо з вибором цих параметрів виникнуть складнощі, консультанти ТМ КІМА нададуть консультацію і допоможуть зробити правильний вибір.

Переваги матраца нестандартної форми

При купівлі готового матрацу, вибір базується на основі існуючих моделей матраців, а при індивідуальному замовленні, замовник сам вибирає індивідуальні параметри майбутнього матраца.

Такими параметрами є:

1. Форма виробу. Матрац на замовлення може бути різної форми: круглою, овальною, трикутною, у формі серця і інших.

2. Розмір матраца. Індивідуальний підбір ширини, довжини і висоти виробу.

3. Вибір типу пружинного блоку.

4. Вибір наповнювача.

Як замовити матрац нестандартної форми?

Для замовлення матраца нестандартної форми, досить зробити передоплату у розмірі 50% від вартості матраца. Термін виготовлення такого матраца складатиме 7 днів.

Придбати матрац можна в Києві, Рівному і Луцьку. Доставка здійснюється по усій Україні.

ТМ КІМА гарантує високу якість і доступну ціну на свою продукцію. Якщо Ви мрієте про нестандартний матрац, йдіть до своєї мрії та замовляйте саме той матрац, який потрібен саме Вам. Розкажіть нам про Вашу мрію, і ми її втілимо в реальність.