Вишгород! Ми готові підкорити тебе своєю продукцією, створити умови для комфортного сну та виготовити матрац за індивідуальним замовленням

У грудні 2018 р. ми відкрили наш новий магазин в с. Нові Петрівці. Ми горді цією подією, оскільки цей магазин у Вишгородському районі під Києвом, допоможе мешканцям Вишгорода та селищ, що знаходяться поблизу, відвідати наш шоу-рум та купити матрац у Вишгороді.

Доставка? Безкоштовно!

ТМ КІМА будучи виробником, пропонує своєму споживачеві продукцію без націнок і додаткових комісій. Наш споживач отримує потрійну вигоду, це — доступна ціна, висока якість і гарантія на продукцію.

Для жителів м. Вишгород матраци доставка організовується безкоштовно, до під'їзду. Оформити замовлення можна телефоном, через інтернет-магазин, або відвідавши наш шоу-рум за адресою: с. Нові Петрівці, вул. Свято-Покровська, 183.

Ми не дарма вибрали Вишгород. Це невелике, затишне, сімейне місто, яке розташоване на Київському водосховищі, і має приголомшливу набережну вздовж річки Дніпро. Кожен день, а особливо у вихідні, на цій набережній можна зустріти маму з коляскою, тата з сином, що грають в футбол, рибалок з вудками, літню пару, що гуляє вздовж берега річки та вдихають свіже річкове повітря, а також інших місцевих жителів і гостей міста.

ТМ КІМА не є великим виробником, ми не прагнемо масштабно охопити весь ринок України, а тому наше завдання завойовувати не великі міста, а серця наших споживачів. Наша нагорода — комфортний сон і теплі відгуки наших покупців.

ТМ КІМА може запропонувати своєму споживачеві, таку продукцію як:

  1. Ортопедичні матраци — ми впевнені, що кожен зможе для себе підібрати ту модель, яка стане ідеальним місцем для здорового і комфортного сну. Наш асортимент дозволяє розглядати як економний варіант, так і преміум серію, але це ні в якому разі не відображається на ортопедичних властивості матраців.
  2. Дитячі ортопедичні матраци — наша головна турбота — це здоровий і міцний сон наших дітей, а що як не матрац виконує найголовнішу функцію здорового сну дитини, яка зростає. Щоб не помилитися в правильному підборі матрацу, важливо знати кілька важливих критеріїв відбору, таких як наприклад, зріст і вагу сплячого і наповнювач матраца. Наші менеджери завжди готові надати всю необхідну інформацію по правильному підбору.
  3. Топери. А ви знали, що топер — це тонкий ортопедичний матрац, який висотою не перевищує 10 см? Переваги топера в тому, що він багатофункціональний та одночасно бюджетний за ціною. Топер допоможе в разі, якщо спальне місце втратило форму, а можливості купити новий матрац або диван немає. Достатньо постелити його поверх спального місця, і він зрівняє усі нерівності, горби та провали, правильно розподіливши навантаження, тим самим поліпшуючи якість сну.
  4. Подушки, в т.ч. дитячі. Ну який же сон без гарної подушки. Правильно підібрана подушка служить повному розслабленню м'язів шийного відділу, а ось неправильно підібрана, навпаки може призвести до головного болю і поганого самопочуття.
  5. Наматрацники. Можливо буде голосно сказано, але саме наматрацник сприяє збільшенню терміну експлуатації матраца або дивана. Чим? Ця незамінна річ захищає матрац ліжка або обшивку дивана від забруднень і пилу, перешкоджає проникненню вологи і всілякої рідини всередину. Оскільки наматрацник водонепроникний, він відмінно підійде сім'ям з дітьми, оскільки вбереже від всіляких плям і пролитих напоїв.

Нестандартні розміри матраців

Якщо ви мрієте про нестандартний матрац, наприклад круглої, овальної, трикутної форми, або навіть у формі серця — мрії збуваються, ТМ КІМА будучи виробником матраців, виготовить на замовлення обрану Вами форму.

ТМ КІМА була створена у 2005 р. За час свого існування, ми прагнемо розширювати модельний ряд нашої продукції, ми ростемо в нашому виробництві, розширюємося і будуємо нові плани, наша мета незмінна — дарувати ще більше комфортної і якісної продукції.

Важливо пам'ятати, що бадьорий і радісний ранок результат комфортного і здорового сну, а впливає на це все — правильно підібране спальне місце.