Додайте товари до списку бажань
0

Топери 90х200 см

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Топери 90х200 за загальними рекомендаціями спеціалістів не призначені для самостійного використання для сну на постійній основі. Це безпружинні матраци невеликої товщини, що мають багатошарову структуру й використовуються переважно для короткотривалого сну або корекції недоліків основного матраца. Але разом з тим ми знаємо про культуру сну в Японії, де люди переважно сплять на футонах — товстих матрацах, наповнених бавовняними волокнами. Також їх використовують в закладах гостинності. Футони максимально далекі від ортопедичних матраців, адже зовсім не мають твердого сердечника й анітрохи не забезпечують жорстку підтримку хребта під час сну. Ці аксесуари з японцями декілька століть, але ніхто не говорить про епідемію хвороб опорно-рухового апарату в цій країні.

Тому навряд чи сон на такому матраці впродовж декількох тижнів чи навіть місця суттєво вплине на стан вашої спини або шиї. Адже їх часто купують через обмеженість коштів чи для тимчасового не мебльованого житла. Однак радимо за першої можливості придбати повноцінний ортопедичний матрац, який забезпечить на 100% правильну підтримку хребта під час сну й захистить від можливих больових явищ.

Топери 90х200 см

Яку структуру має топер?

Найдосконаліший наш виріб цієї категорії в розрізі має наступну структуру:

 • бязь
 • синтепон
 • флізелін
 • ватин
 • кокосова койра
 • термопресована повсть
 • пінополеуратен

Пінополеуратен тут відповідає за жорсткість: він щільний, добре підтримує. Кокосова койра робить підтримку та розподілення навантаження ще якіснішим. Інші матеріали — для комфортності, ізолювання жорстких матеріалів та покращення здатності до вентилювання. При цьому такі топери 200х90, ціна яких принаймні вдвічі нижча за ортопедичні матраци аналогічного розміру, зовсім невисокі. Маємо моделі товщиною 6 см та 8 см — тобто шари, що відповідають за жорсткість, тут не настільки значні, щоб підтримувати довго та якісно. Особливо дорослу людину з великою вагою. І це привід ще раз наголосити на важливому — матраци цієї категорії не мають використовуватись, як оснований матрац.

А як мають?

Маючи тонкий безпружинний матрац, ви можете:

 • постелити його на підлогу й облаштувати тимчасове спальне місце, якщо додаткові ліжка чи розкладачки відсутні — актуально, коли приїжджають гості;
 • взяти з собою в подорож — враховуючи розміри, такий топер поміститься до одномісного чи двомісного намету й допоможе зробити «туристичне» ліжко практично таким самим зручним, як вдома. Жоден каримат не забезпечить такого комфорту та підтримки;
 • перетворити нерозкладний диван на ліжко — такі дивани в принципі мало підходять для сну, адже розраховані на сидіння. Але з таким топером врешті можна виспатись навіть на офісному дивані;
 • відновити ортопедичні властивості старого матраца, не викидаючи його — з часом такі вироби втрачають пружність, якість підтримки. Інколи через порушення правил експлуатації в певних місцях він може просідати (наприклад, через інтенсивне стрибання дітей). Але викидати його не обов'язково, якщо купити топери 90х200 см. Сам по собі топер не є ортопедичним виробом, але комбінація «звичайний матрац + топер» — вже ортопедична. Останній нівелює усі нерівності, пошкодження, випирання старого матраца й повертає здоровий сон й повноцінну підтримку до вашого життя.

Топер 90 на 200 см

Про інші переваги

Так, універсальність використання — найвагоміша перевага. Але далеко не єдина. Безпружинні топери дешевші за класичні матраци будь-якого типу: вигідніше обрати їх й покласти зверху на старий аксесуар, ніж шукати новий. Вони компактні: згортаються в рулон й зберігаються в шафі за потреби. Чи легко поміщаються до багажника звичайного авто. Ще — легкі, а значить дуже зручні при постійному використання. Навіть дитина зможе згорнути чи розгорнути тонкий безпружинний матрац. Внаслідок невеликої товщини вони прекрасно вентилюються, не затримують вологу й тому мають тривалий термін служби. Важливо — навіть на такі прості матраци ТМ «КІМА» має санітарно-гігієнічний висновок, який доводить їхню безпечність для людини.

Вгору