Додайте товари до списку бажань
0

Топери висотою 6 см

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Ортопедичний топер 6 см — це тонкий безпружинний матрац, що може тимчасово використовуватись замість основного матраца чи разом з ним. А також має ще декілька застосувань, але про них пізніше. Такі легкі матраци використовуються в багатьох культурах. Наприклад, в Японії вони звуться футонами й стеляться просто на підлогу. Зазвичай говорять, що топери поступаються футонам за властивостями, оскільки вони одношарові.

Та топерів від ТМ «КіМа» це не стосується — вони складаються з декількох шарів та є ортопедичними виробами. За потреби їх можна використовувати самостійно, поклавши на підлогу в затишному місці й таким чином створивши додаткове спальне місце. Користуватись ними постійно в такому режимі ми не радимо, однак декілька днів сну на подібній поверхні ніяк не відіб'ються на поставі, але забезпечать достатній комфорт для гарного розслаблення та відпочинку.

Топери висотою 6 см

Переваги, заради яких варто купити ортопедичний топер 6 см

Такі вироби:

  • допоможуть відновити комфортність основного матраца, якщо той дещо деформувався, без потреби придбання нового дорогого аксесуара. Адже добре нівелюють будь-які дефекти (горбочки, прогалини) на його поверхні, створюючи ідеально рівний верхній шар;
  • здатні перетворити гостьовий диван на повноцінне спальне ліжко — дивани вкрай рідко мають ортопедичні властивості й сон на них не завжди буває комфортним. Але якщо покласти зверху такий додатковий настил, ви отримаєте повноцінне й вже ортопедичне спальне місце, яке лиш трохи поступатиметься за комфортністю основному матрацу;
  • вміють змінювати жорсткість матраца — за декілька років використання ваші вимоги до головного аксесуара для сну можуть змінитись. Наприклад, ви обрали жорстку модель, а зараз потребуєте середньожорсткої. Щоб не змінювати попередній виріб, просто покладіть зверху м'якший топер;
  • легкі та компактні — їх легко транспортувати та зберігати, зручно доглядати;
  • добре вентилюються, швидко виводять вологу, не накопичуючи її всередині, тому не вражаються бактеріями, пліснявою тощо;
  • подовжують життя матраца, працюючи, як наматрацник — захищають від вологи та зношування глибоких структурних шарів.

При цьому всьому вони зовсім недорогі. Наприклад, ціна ортопедичного топера 6 см для двоспального ліжка буде принаймні вдвічі нижчою за вартість такого самого нового матраца. Якщо порівнювати з найкращими моделями, то різниця буде утричі більшою. А дефект, що змушує шукати рішення, може бути зовсім незначним. І виправляється швидко й бюджетно, якщо покласти зверху додатковий верхній настил.

Найголовніше про топери 6 см нашого виробництва

Вироби цієї категорії є багатошаровими, що і пояснює ортопедичні властивості. Їхня структура виглядає наступним чином:

  • синтепон;
  • флізелин;
  • ватин;
  • поліуретан.

Знаходиться аксесуар в чохлі з якісної бавовняної бязі. За жорсткість тут відповідає шар поліуретану, інші матеріали надають йому амортизувальних властивостей та роблять комфортним. Технологія виробництва аналогічна тій, за якою ми створюємо класичні безпружинні моделі — різниця лише у кількості шарів.

Топер 6 см

Матраци цієї товщини пропонуються у всіх стандартних розмірах для односпальних та двоспальних ліжок. Дивани вироблять з аналогічними параметрами, тож для них теж можна підібрати варіант. Максимально допустиме навантаження — 130 кг. Термін їхньої служби залежить від умов та інтенсивності використання. Якщо настил є постійною частиною спального місця, він зноситься швидше. Якщо його дістають лише зрідка (наприклад, щоб підготувати постіль гостям), то користуватись ним можна роками й навіть десятиліттями.

Замовити ортопедичні топери 6 см ви можете в будь-який момент: в допомогу ми створили описи та докладні фото кожного товару. Якщо маєте питання або сумніви, звертайтесь до наших консультантів — вони вже мають на них відповіді й готові допомогти обрати найкраще рішення саме для ваших умов використання.

Вгору