Додайте товари до списку бажань
0

Пружинні матраци з посиленим каркасом

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Кожен пружинний матрац торгової марки «КІМА» створюється на основі традиційного пружинного блоку Боннель. А той, своєю чергою, складається з п'ятивиткових пружин, виготовлених із надміцного неіржавіючого сталевого дроту. Його товщина зазвичай складає 2,5 мм, а форма пружин — біконічна й має варіабельний діаметр (6-10 см). Усі пружини поєднані між собою, тому блок зветься залежним, а матрац працює як єдиний механізм, розподіляючи вагу по всій робочій площині. Пружинний блок добре тримається купи й сам по собі, але існує спосіб зробити його міцнішим, надійнішим та наділити здатністю служити суттєво довше. Цей спосіб — посилений каркас.

Пружинні матраци з посиленим каркасом

Як це виглядає та працює

Для посилення прямокутний пружинний блок по периметру оточують жорсткою сталевою рамою. Вона ніби фіксує пружини та допомагає їм довше залишатись на своєму місці, не втрачати форму. Збереження форми відбувається через те, що рама ізолює можливі напрямки руху: пружини завдяки жорсткості з боків рухаються майже по ідеально рівній вертикальній траєкторії, не виїжджаючи вбік й, відповідно, не деформуючись та не просідаючи.

Й збільшує максимально допустиме навантаження:

  • для звичайних моделей вона зазвичай обмежується вагою до 100 кг;
  • тоді як посилені можу витримувати навіть 120 чи 130 кг.

Посилений пружинний ортопедичний матрац: переваги та недоліки

Складно уявити ситуацію, в якій додаткова міцність, спричинена посиленим каркасом, була б недоліком. Тому недоліків у таких виробів немає. Єдине, чим вони вирізняються, може бути більша вага (більше металу — більше кілограмів). Проте про суттєве збільшення не йдеться: ви навряд чи відчуєте цю різницю, якщо порівнювати зі стандартними моделями.

Тому справедливо сказати, що подібна опція асоціюється виключно з перевагами, до яких належать наступні:

  1. Триваліший термін служби загалом. Через те, що деформація та просідання відбуваються повільніше, виріб довше зберігає ортопедичні властивості, забезпечуючи здоровий та комфортний сон.
  2. Оптимальність для людей з великою вагою тіла. Зазвичай велика вага та габарити тіла ускладнюють вибір й стають причиною, через яку виріб набагато швидше втрачає початкові якості. Але ці фактори не мають значення, якщо йдеться про стійкий матрац з підкріпленою рамою. Якщо ви стикались з подібною проблемою, можете сміливо фільтрувати асортимент за вказаною ознакою: кожна з відфільтрованих моделей адаптована до більших навантажень.
  3. Рівномірність зношування. Усі матраци мають здатність зношуватись нерівномірно й це не залежить від ваги власника. Зазвичай нерівномірність проявляється у просіданні в тих місцях, які підтримують важчі частини тіла — наприклад, тулуб. Через те, що пружини посилених моделей згуртованіші й мають кращу підтримку, вони не просідають так швидко й помітно під вагою тулуба.

Матраци з пружинами та посиленим каркасом

Про асортимент

В інтернет-магазині торгової марки «КІМА» ви можете не просто купити перші ліпші матраци пружинні ортопедичні з посиленим каркасом, але й обрати той, що ідеально пасуватиме до ваших індивідуальних потреб. Обирати можна за:

  • розміром — пропонуємо односпальні та двоспальні моделі як для розповсюджених, так і для рідкісних параметрів спальних місць;
  • висотою — в цій категорії доступні рішення висотою 21, 23 та 26 см;
  • максимально допустимим навантаженням — три моделі розраховані на 120 кг, ще дві — на 130 кг;
  • жорсткістю — маємо жорсткі, середньожорсткі та середньом'які вироби для клієнтів з різним станом здоров'я опорно-рухового апарату та уподобаннями стосовно пози для сну.

Також усі моделі, що мають посилений каркас, також передбачають опцію «Зима-Літо»: вона наділяє їх здатністю адаптуватись до теплого або холодного сезону й гарантувати вам найкращі умови для сну. Традиційно пропонуємо вам звертатись за допомогою до менеджерів, якщо відчуваєте сумніви чи маєте питання. Й також нагадаємо про можливість замовити матрац за індивідуальними параметрами, якщо запропоновані готові варіанти не влаштовують вас на 100%.

Вгору