Додайте товари до списку бажань
0

Полуторні ліжка

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Ліжко полуторне — один з формфакторів ліжок, які можна замовити в інтернет-магазині «КІМА». Чому у нас з'явились ліжка? Через бажання зняти з плечей клієнта ще одну проблему й дати можливість в одному місці знайти й досконалий матрац українського виробництва, й так само досконале українське ліжко. Й при цьому знати, що обидва елементи ідеально припадуть одне до одного. Тому сталось наше партнерство з львівським меблевим заводом «АрборДрев», який має власні виробничі потужності й працює виключно з українською деревиною. Наразі ми працюємо на умовах офіційного представництва й пропонуємо одразу декілька авторських моделей ліжок, які доступні під замовлення. Актуальний термін виготовлення складає 20 днів: ви можете замовити одразу ліжко та матрац, а ми надішлемо їх разом, коли меблі будуть готові.

Полуторні ліжка

Сучасні полуторні ліжка в магазині «КІМА»

У нас можна замовити виключно дерев'яні ліжка. Чому саме так? Попри доступність інших матеріалів, вироби з натуральної деревини залишаються, мабуть, найкращим вибором для облаштування спального місця. І для цього є чимало причин:

  1. Якість. Наш партнер використовує українську деревину столярної якості — легальну, з оптимальним рівнем вологості. Тому кожне ліжко від «АрборДрев» та «КІМА» залишається стабільним, не деформується та не тріскається з часом.
  2. Безпека. Дерево — зрозумілий матеріал природного походження з максимальним рівнем безпечності та користі для здоров'я. Наш партнер цей потенціал зберігає, адже у процесі роботи деревина не контактує з небезпечними матеріалами, а фінішне покриття — сертифікований італійський лак вищого ґатунку, що не викликає алергійних реакцій.
  3. Надійність. Міцне натуральне дерево, ретельно продумана конструкція, з'єднання, що здатні витримувати великі навантаження — ось чому придбане в цьому магазині ліжко служитиме вам роками.
  4. Комфорт. Поверхня дерева, хоча й вкрита лаком, приємна та тепла на дотик навіть взимку. До неї приємно торкатись й не хочеться відсмикнути руку, як з металом. Навіть якщо вдаритись об ніжку ліжка мізинцем, це все одно не так боляче, якби ви вдарились об металеву ніжку.

А ще, коли ви купуєте ліжко полуторне з матрацом, створене із місцевої деревини та в українських містах офіційними виробниками, ви підтримуєте важливу тенденцію на sustainable. Бо такий ваш вибір — про підтримку українських виробників, які платять податки, та про розумне використання ресурсів — чим менше транспортують матеріали, тим меншим буде вуглецевий слід готового виробу. Тому поєднувати придбання основних предметів для облаштування спальні не тільки зручно, але й екологічно.

Про асортимент

Полуторні ліжка в асортименті нашого магазину мають й спільні характеристики, й відмінності. Спільних властивостей менше, тому почнімо саме з них. Перший момент — у всіх ліжок місце для матраца має ламельне дно. Воно зроблене з пружних букових ламелей, які додатково амортизують та посилюють ортопедичні властивості матраца. Й також не впливають на повітропроникність виробів й, кінець кінцем, на термін їхнього використання. Другий момент — усі вироби потребують збирання. Це дозволяє мінімізувати вартість доставки, а в комплекті ви отримаєте інструкцію та набір усіх необхідних кріплень.

1,5-спальні ліжка

Відмінностей більше, але саме вони дозволяють обрати найліпше рішення:

  • в полуторному розмірі доступні 6 моделей, які відрізняються за стилем та вартістю — тут точно знайдете ту, що найкраще пасуватиме вашому дому;
  • також ви можете обрати породу, з деревини якої буде створене ваше ліжко — сосна чи бук;
  • й відтінок лаку, яким буде вкритий виріб — для частини моделей доступні 6 кольорів різної насиченості, для частини — лише білий, а для всіх моделей є можливість залишити натуральний колір дерева з неповторним малюнком його поверхні;
  • для полуторних виробів у ширині 160 см можна також замовити шухляди для зберігання постільної білизни, ковдр та подушок, дитячих іграшок тощо;
  • також одна полуторна модель пропонується з підіймальним механізмом, який так само відкриває додаткові можливості для зберігання.

Ціна полуторного ліжка — ще одна відмінність, яку ви можете спостерігати. Пропонуємо й бюджетні, й дорожчі моделі для того, щоб в нашому інтернет-магазині можна було знайти рішення в межах будь-якого бюджету.

Вгору