Додайте товари до списку бажань
0

Наматрацники з мембрани/ махри

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Наматрацники мембрана/махра — один з двох типів засобів від торгової марки «КіМа», призначених для додаткового захисту матраців від різних факторів забруднення. Основна їхня особливість — максимальний ступінь захисту. Вони здатні затримувати усі типи рідких та сухих забруднювачів. Пропонуються у понад 10 розмірах, що відповідають найпоширенішим габаритам односпальних та двоспальних матраців, моделей для немовлят та дітей.

Наматрацники з мембрани/ махри

Як вони влаштовані?

Ці наматрацники повністю водонепроникні завдяки присутності в їхньому складі спеціальної мембранної тканини. Це сучасний інноваційний матеріал, що затримує 100% крапельної рідини, але при цьому пропускає водяну пару. Тобто не має ефекту клейонки й не призводить до конденсації поту на тілі. Також він комфортний на дотик й анітрохи не шелестить.

Гідрофобний ефект досягається завдяки структурі тканини, а саме розміру проміжків між волокнами. Вони настільки дрібні, що великі молекули звичайної води крізь них проникнути не здатні. Але молекули водяної пари, приєднані до молекул газів, легко проходять крізь них, тому людина, яка лежить зверху, не пітніє. Однак на дотик мембрана не надто приємна: нічого надзвичайного, але це далеко від торкання приємної бавовни. Саме тому у нас ви можете купити наматрацник мембрана/махра, де мембрана – внутрішній шар, а зовнішнім стає натуральна махра. Приємна, ніжна, до якої хочеться торкатись і на якій можна спокійно лежати за потреби.

Ступені захисту

Вироби з використанням мембрани гарантують максимальний рівень захисту від більшості побутових забруднювачів:

  • пилу — він залишається на поверхні й менше проникає до глибоких шарів матраца;
  • рідини – чай, кава, компот, біологічні рідини здатні навіть пошкодити деякі матеріали виробу, але вони не здатні подолати бар'єр;
  • піт — водяна пара з нього проникне повз, але не шкірне сало, яке і є основним забруднювачем;
  • бруд будь-якого походження.

Також додатковий протективний шар захищає рідний чохол матраца від передчасного зношування й тертя. Після експлуатації разом з наматрацником він виглядатиме новим навіть через 5 років. Жодних кольорових та жирових плям, ковтунців й дірок.

Інші характеристики виробів від ТМ «КіМа»

Про основну характеристику — повну непроникність — ви вже знаєте. Але не вона одна робить наматрацник дійсно хорошим. Перед тим, як ви вирішите замовити наматрацник мембрана/махра, хочемо розповісти про них декілька важливих нюансів:

  1. Створений нами з нуля з використанням відповідних матеріалів високої якості.
  2. Фіксується на виробі за допомогою широкої гумки по периметру — вона обіймає матрац з усіх сторін, закриваючи навіть боковини, й не дозволяє наматрацнику ковзати й бгатись, створюючи незручні складки.
  3. Вироби для дорослих ліжок мають мембрану лише на горизонтальній поверхні, тоді як боковини зроблені зі звичайної бавовни. Однак дитячі моделі для немовлят повністю створені з мембрани й гарантують абсолютний захист від потрапляння рідини.
  4. Пропонується для матраців усіх поширених розмірів.
  5. Переться так само легко, як і постільна білизна — у пральній машинці на базовому режимі за температури 40 градусів. Але радимо використовувати рідкі пральні порошки.

Наматрацники з мембраною

Ціна наматрацників мембрана/махра від ТМ «КіМа» невисока завдяки тому, що ми виготовляємо їх самотужки, закуповуючи лише тканину. Та якщо ви ще розмірковуєте, чи варто придбати подібний аксесуар, подумайте ось про що. Наматрацник для дорослого матраца 160х200 см коштує трішки більш як 800 гривень. Якісний матрац вказаного розміру обійдеться вам мінімум у 6000 гривень. Вилити на матрац склянку компоту чи кави — 1 секунда. Й жодних гарантій, що ним можна буде користуватись, як раніше. Готові втратити таку суму за секунду? Тоді можете проігнорувати наматрацник.

А усім іншим ми радимо його придбати обов'язково й спокійно спати на своєму захищеному матраці. За потреби допоможемо його обрати й розповімо про усі нюанси догляду. Наприклад, про те, що прасувати мембранну тканину заборонено.

Вгору