Додайте товари до списку бажань
0

Наматрацники з захистом від промокання

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

В асортименті торгової марки «КіМа» можна купити наматрацник водовідштовхуючий. І ми вперто наголошуємо на тому, що такий аксесуар обов'язково варто придбати разом з матрацом. Коштує він небагато, однак допоможе захистити основний і дорогий виріб для сну від передчасного псування. Й, відповідно, заощадить ваш бюджет. Як? Зараз розповімо.

Факт №1. Ваш матрац не любить воду

Будь-який виріб такого плану адаптований лише до проникнення конденсованої вологи — пари. Саме тому в ньому використовуються тільки матеріали, що дихають. Завдяки цьому вологе повітря, що проникає зверху, рухається крізь усі його шари та виходить знизу. І всередині не залишається. Варто розуміти, що це дійсно незначна кількість вологи: тільки до такої кількості адаптований матрац. І тільки таку кількість він здатен витримати та «провести» без шкоди для себе.

Наматрацники з захистом від промокання

Якщо ж не купити наматрацник із захистом від промокання вчасно, може статись ситуація, коли на його поверхню виллється велика кількість рідини. Й тоді:

  • частина вологи надовго чи назовсім затримається в його глибоких шарах — така річ ніколи не зможе висохнути на 100%;
  • і цих глибоких шарах почнуть розмножуватись бактерії, грибки, пліснява, пилові кліщі, адже вони дуже люблять, коли тепло та волого;
  • далі через продукти їхньої життєдіяльності з'явиться неприємний запах вогкості, що з часом стане тільки сильнішим й зробить користування виробом неможливим;
  • від вологи деформуються деякі матеріали — коли вони намокають та отримують навантаження, то з часом просідають. Наприклад, такими властивостями володіє поліуретан. Ви могли спостерігати це на прикладі вашої губки для миття посуду: доки вона нова та суха, то може нескінченно продавлюватись та повертатись до попередньої форми. Як тільки ви її намочите й почнете відтискати, вона деформується і більше ніколи не повернеться до попередньої форми. Приблизно такі ж процеси відбуваються і з матрацом, який доволі сильно зволожили.

І врешті виріб може частково чи повністю втратити ортопедичні властивості, стати некомфортним для сну.

Факт №2. Рідний жакардовий чохол не захистить матрац від рідини

Точніше, не захистить на 100%. Ми використовуємо для чохлів прошивний жакард: натуральну та досить щільну тканину з гарним малюнком. Вона здатна увібрати невелику кількість рідини, розподіливши її по поверхні. Наприклад, якщо зі склянки вихлюпнеться трішки води. Але якщо розіллється ціла склянка, він вже не врятує. Адже її буде занадто багато для одного лиш горизонтального всотування. Вода почне проникати вглиб й ніхто точно не скаже, до якого шару вона дістанеться. Також рідина може мати запах та колір, й залишить слід на поверхні чохла. Його, звісно, можна прати, але його призначення — скоріше декоративне й за умови частого прання чохол з часом деформується та зноситься. Тож йому теж потрібен захист.

Факт №3. Найкращий захист — це купити водонепроникний наматрацник

Водонепроникна модель наматрацника від ТМ «КіМа» в основі має сучасну мембранну тканину — вона затримує на поверхні 100% крапельної рідини, але при цьому пропускає водяну пару. І не заважає матрацу вентилюватись. Принцип дії мембрани заснований на різниці в розмірах молекул кисню та води — молекули води помітно більші. Тому пори мембрани зроблені непроникними для великих молекул води, тоді як маленькі молекули повітря безперешкодно проникають крізь неї. Це захищає від ефекту «клейонки», тим більше, що зовнішню поверхню ми зробили з натуральної махри. На такій поверхні зручно лежати навіть без покриття, а з покриттям вона не створює статичної енергії.

Водонепроникний наматрацник

Ця модель — must have, якщо:

  • ви маєте маленьких дітей, котрі, граючись, легко обіллють ваш матрац;
  • ви довго обирали й зупинились на дорогому матраці з максимальними ортопедичними властивостями;
  • користуватись матрацом буде людина з певними проблемами зі здоров'ям.

Тим більше, що ціна наматрацника із захистом від промокання в середньому у 5-6 разів нижча за вартість матраца. Модель від ТМ «КіМа» представлена у всіх поширених розмірах, тому ми впевнені, що ви безперешкодно знайдете потрібний. І має зручну гумку по периметру, що спрощує його використання та зводить процес заміни до 10 секунд.

Вгору