Додайте товари до списку бажань
0

Наматрацники 80х200 см

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Наматрацники 80 200 — це ніби маленька чорна сукня, але для матраців. Чому? По-перше, вони пасують усім матрацам. Бо у світі ще не вигадали такої моделі, яка б не виграла від додаткового захисного шару. По-друге, вони точно ніколи не втратять актуальності: часи змінюються, але люди продовжують пити каву у ліжку й випадково її розливати; спати разом з маленькими дітьми й переживати через неконтрольовані наслідки такого вибору. Ми в «КІМА» переконані — наматрацник стане найкращою інвестицією у ваш матрац. Й чим дорожчим є аксесуар, тим важливіше потурбуватись про додатковий протективний шар.

Наматрацники 80х200 см

Хіба не можна обійтись без нього?

Багатьох вводить в оману рідний чохол матраців. У нас він щільний, жакардовий й тому виглядає так, ніби внутрішньому наповненню виробу з ним ніщо не загрожує. Але ні — натуральна тканина, навіть найщільніша, не здатна стати нездоланним бар'єром для великої кількості вологи. Звісно, вона затримує бруд, пил, шерсть, піт та шкірне сало, не дозволяючи усім переліченим забрудникам проникати углиб. Навіть здатна увібрати й утримати невелику кількість рідини, але не більше декількох ложок. Так само вона не відштовхує речовини, які здатні зафарбовувати — якщо вилити зверху повну склянку виноградного соку, він не лише замочить внутрішні шари, а й залишиться на поверхні непривабливою бордовою плямою.

Навряд чи вам хотілось б спати на такому матраці. Тим більше, що зберегти його новеньким й захистити від будь-яких негараздів нескладно — потрібно лише замовити наматрацник 200 80. Ціна питання залежить від моделі, яку ви оберете. Й ступінь захисту теж.

Наматрацники торгової марки «КІМА»: якими вони бувають

Ми самостійно розробили та створили вироби цієї категорії такими, щоб вони дійсно відрізнялись одне від одного. Не бачимо змісту шити майже однакові вироби, що не різняться принципово ані характеристиками, ані вартістю — це лише плутає покупців. Тому зараз у вказаному розмірі ви можете обирати між двома моделями, але помітно відмінними.

Ковдровий наматрацник

Це доволі грубий виріб, створений зі щільної бязі, прошитої на синтепоні. Тому він не тільки захисний, але й доволі теплий. Закриває лише зовнішню поверхню матраца, з якою власники взаємодіють найбільше. При цьому його боковини залишаються відкритими.

Захищає від:

 • бруду
 • пилу
 • поту
 • шкірного сала
 • невеликої кількості води
 • ковзання

Також він не дає простирадлу бгатись, тому що поверхня бязі разом зі швами шорсткіша й додатково фіксує постільну білизну. Як фіксуються самі наматрацники 80 200, ціна яких на третину нижча від вартості другої нашої моделі? За допомогою широких щільних гумок по кутах, що не дають їм з'їжджати.

Наматрацник мембранний

Це інноваційний продукт, в якому поєднується комфортність натурального матеріалу (зверху махра) та максимальні протективні здібності сучасної тканини (зі звороту — мембрана, що вільно пропускає повітря). На відміну від клейонки чи аналогів, такий наматрацник дихає й відводить крапельну вологу. Й при цьому не шелестить, не ковзає, на ньому не пітнієш. Однак забезпечує повний захист від води в будь-якій кількості. Навіть якщо проллєте зверху цілу пляшку води, вона залишиться на поверхні.

Наматрацники 80 200

Від чого ще, окрім води, захищає такий виріб? Від:

 • бруду
 • пилу
 • пилу, себуму
 • інших біологічних рідин
 • ковзання
 • бгання

Ця модель фіксується за допомогою резинки по периметру — тому боковини матраца закриваються. Проте мембрана міститься лише на горизонтальній поверхні, бортики — бавовняні й від заливання не захищають. Їхня висота складає 27 см, тому модель універсальна й ви можете спокійно купити наматрацники 80 200 навіть для дуже високого матраца. Не турбуйтесь — виріб не потребує якогось надзвичайного догляду: прати його можна за температури до 40 градусів, проте використовувати бажано рідкі засоби, а прасування уникати.

Якщо все одно складно обрати, скористайтесь опцією кваліфікованої допомоги наших консультантів — вони знають відповіді на усі запитання й допоможуть визначитись!

Вгору