Додайте товари до списку бажань
0

Наматрацники з резинкою по кутках

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Наматрацник з резинкою по кутках — одне з рішень від торгової марки «КіМа» для додаткового захисту матраца. Через наявність власного чохла може здаватись, що жодних інших протективних заходів такі аксесуари не потребують. Умови реального використання доводять інакше. Власний чохол — хай досить щільна, але натуральна тканина. Вона добре дихає й так само добре пропускає вологу. Тому від тотального заливання не захищає, тоді як намокання може стати причиною деформування деяких матеріалів у структурі виробу. Вона може зношуватись та кошлатитись від постійного контакту з постільною білизною.

Наматрацники з резинкою по кутках

Спершу незрозуміло, чому ж виробники одразу не шиють максимально захищені чохли для своїх матраців. Але причин для цього більше, ніж здається:

  1. Насправді це незручно. Щоб зняти чохол з матраца для прання вам би доводилось його підіймати та перевертати. А потім ще раз, щоб одягнути його на місце.
  2. Вартість матраців була б вищою. Якісні водостійкі тканини коштують дорожче, ніж просто натуральна бавовна високої якості. А пошити чохол потрібного розміру досить складно.
  3. Не усі потребують максимального рівня захисту. В середньому один матрац розрахований на 10 років використання. Якщо його власником буде доросла людина без дітей чи з дорослими дітьми, максимальний захист вмісту стає вже неактуальним.

Але найголовніша причина в тому, що купити наматрацник з резинкою по кутках простіше, ніж шукати матрац з чохлом, який буде м'яким, як бавовна, й незнищенним, як канвас. Пошити наматрацник простіше й швидше, він потребує вдвічі менше тканини, тому його вартість сподобається вам більше. З усіх цих перерахованих причин торгова марка «КіМа» обирає другий варіант — шити власні наматрацники для додаткового захисту своїх матраців. Й одна з моделей, яку ми пропонуємо, фіксується за допомогою гумок в кутах.

Як він влаштований?

Модель, що фіксується за допомогою кутових гумок, зветься ковдровою й має наступні характеристики:

  • досить щільна, адже складається з бязі на синтепоні — від тотального заливання вона не врятує, але невелику кількість рідини затримає легко;
  • приємна на дотик — ви контактуєте лише з натуральною тканиною;
  • закриває лише верхню горизонтальну поверхню виробу — якщо ви потребуєте повнішого захисту, радимо розглянути іншу модель;
  • надійно фіксується на матраці завдяки тугому матеріалу широких еластичних гумок;
  • не ковзає й дозволяє зручно застелити постільну білизну.

Від чого захищає?

Найкраще такий наматрацник захищає від поту, шкірного сала та інших побутових забруднювачів. Завдяки значній щільності та багатошаровості він також здатен затримати невелику кількість вологи. Наскільки невелику? Наприклад, якщо пролити на ліжку склянку води, рідина рівномірно розподілиться по його поверхні й лише невелика кількість змочить чохол матраца. Додатковий шар також здатен запобігти фарбуванню чохла, якщо використовується кольорова постільна білизна або ж на ліжку пролили напій (чай, каву, вино тощо). До того ж рівна сатинова поверхня матраца може бути дещо ковзкою: звичайне простирадло без резинки на ній може бгатись. Поверхня наматрацника шорсткіша й здатна запобігти цьому явищу.

Наматрацники з резинками

Дещо про вибір в нашому магазині

По-перше, цю продукцію ми створюємо самотужки з якісних матеріалів. Тому настільки впевнені в тому, скільки рідини здатен увібрати виріб і що гумки по боках не втратять еластичності після першого використання. А ще саме завдяки цьому ціна наматрацника з резинкою по кутках настільки приваблива й більш ніж конкурентоздатна.

По-друге, модель пропонується у тих самих розмірах, що й наші матраци: одномісні та двомісні. Ми підтримуємо постійну наявність, тому ви можете сміливо замовляти матрац та наматрацник до нього: гарантуємо повну синергії їхніх габаритів. По-третє, ми врахували деталі, що роблять використання комфортнішим. Наприклад, делікатно заокруглили кутики ковдрового наматрацника, щоб вам було зручніше застеляти ліжко білизною — так вона не зачіпатиметься й не плутатиметься.

Вгору