Додайте товари до списку бажань
0

Наматрацники 80х190 см

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Наматрацники 80х190, які ви бачите в нашому інтернет-магазині, є продуктом власного виробництва. Ми усе знаємо про матраци. А особливо про те, наскільки згубно на них можуть впливати фактори зовнішнього світу: вода, різні напої, секрети людського тіла, бруд. І справа не лише в деформуванні, можливій втраті повноти ортопедичних властивостей. Навіть на психологічному рівні буває складно користуватись зношеною, забрудненою річчю, яку просто неможливо відіпрати.

Тому створили інструменти, які досконало вміють захищати матраци від будь-яких забруднень, які підготував їм світ — наматрацники. В цій категорії бачите моделі, розраховані на вироби шириною 80 см й довжиною 190 см. Ми максимально точно дотримуємось розмірів, тому сміливо замовляйте: будь-яка модель з нашого асортименту досконало пасуватиме вашому односпальному матрацу.

Наматрацники 80х190 см

Про необхідність

Найважливіше пам'ятати, що власний чохол з прекрасного прошивного жакарду меншою мірою призначений для захисту. Більшість наших виробів поза екстремальними умовами використання спокійно служать й 10 років, не втрачаючи ортопедичного потенціалу. Але це не стосується чохла. Так, через 5 років після придбання ви можете мати прекрасний функціональний матрац в зношеному заплямованому чохлі. Розв'язання цієї проблеми існує — можна придбати новий матрац або замовити пошиття нового чохла, що дорівнює витраченому часу та незапланованим витратам. Тоді як набагато простіше просто одразу купити наматрацники 80х190 см разом з матрацом.

Про ступінь захисту

Він напряму залежить від обраної моделі, але протективний потенціал може бути наступним:

  1. Волога крапельна. Від водяної пари матрац вміє позбавлятись сам, бо має адаптовану до неї внутрішню структуру. Але не від крапельної води, особливо великого обсягу: вона може залишитись усередині, викликати появу плісняви та неприємного запаху.
  2. Себум або шкірний жир. Більшу його частину вбиває постільна білизна, але частина проникає крізь тканину. Якщо наматрацника не буде, вона осідає на чохлі, складно відпирається та робить його неохайним.
  3. Ковзання. Це і про дискомфорт також. Чохол доволі гладенький і тканина простирадла може ковзати його поверхнею, збиратись в складки й муляти вночі. Але також ковзання призводить до витирання поверхні, появи ковтунців.
  4. Забруднення. Неможливо на 100% прибрати з простору усі фактори забруднення: їжа, напої, вуличний бруд, косметичні засоби тощо. Особливо коли вдома є діти, домашні тварини. Але можна замовити наматрацник 190х80 см й більше не боятись жодних забруднень.

Окрім перелічених поширених факторів можна додати й менш вірогідні, але також ймовірні. Наприклад, розгризання домашніми тваринами, забруднення їхньою слиною та шерстю. Особливо шерстю — вона жорстка й може через рух матраца проникати крізь чохол всередину. Або ж обмальовування фарбами, олівцями, фломастерами. Тобто забруднень багато, але усього одна річ, що вдесятеро дешевша за матрац, здатна від них захистити.

Який обрати?

Ми пропонуємо дві моделі, але вони дійсно відрізняються одна від одної й виключають будь-яку плутанину:

  • ковдровий — цупкий та щільний, він фіксується за допомогою кутових гумок і закриває лише верхню поверхню. Може затримати невелику кількість вологи, але не є водонепроникним. Зроблений з бязі, тому не електризується й дуже приємний на дотик, а ще трохи дешевший.

Наматрацник 80 на 190 см

  • водонепроникний — створений на основі сучасної водонепроникної мембрани, котра затримує вологу, але пропускає пару та повітря. Ця тканина синтетична, але з нею тіло не контактує: лише з натуральною махрою, приємною на дотик. Має гумку по периметру, добре тримається й захищає не тільки горизонтальну поверхню, але й боки. Моделі для дитячих ліжок мають також й боковини, зроблені з мембрани.

Усі наматрацники ми відшиваємо на власних потужностях, використовуючи переважно натуральні тканини від перевірених постачальників. Та за власними лекалами, що враховують дуже багато нюансів й роблять використання цих аксесуарів безпроблемним. Саме такий підхід до виробництва дозволяє нам пропонувати ціну наматрацників 80х190 см, що не перевищує 1/10 вартості хорошого матраца від ТМ «КІМА» вказаного розміру.

Вгору