Додайте товари до списку бажань
0

Матраци ортопедичні з латексом

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Обираючи головний аксесуар для сну від торгової марки «КіМа», ви можете звернути увагу та купити ортопедичний матрац з латексом. Цей матеріал, на відміну від кокосової койри, використовується для обмеженої кількості моделей. В нашому асортименті присутній в структурі пружинних та безпружинних виробів. Й викликає чимало питань, тому розповімо про те, що найбільше турбує наших клієнтів стосовно латексу та його присутності в матрацах.

Латекс: походження та виробництво

Латекс — продукт, що створюється зі спіненого соку каучукового дерева (гевеї). Так, за хімічним складом він ідентичний каучуковому клею. Але технологія виробництва відрізняється, а з нею — і властивості. Фактично це вулканізація або спінення соку гевеї, що призводить до розтягування молекулярних зв'язків та збільшення об'єму. У процесі виробництва до натурального соку гевеї додають так званий синтетичний латекс, аби матеріал довго зберігав свої початкові властивості. За структурою він надзвичайно пористий та трішки нагадує бджолині стільники, всередині яких знаходиться повітря.

Матраци ортопедичні з латексом

У складі матраців латекс може бути перфорованим, монолітним та рифленим. Ми використовуємо перфорований варіант, тому розповімо саме про нього. Всередині він має рівнорозмірні отвори, які впливають на жорсткість матеріалу: чим більший їхній діаметр, тим вона нижча. Якщо латекс працює, як пружинний блок, його шар товстіший, а отвори мінімальні. Якщо ж доповнює виріб з металевим блоком Боннель, то має меншу товщину й більші отвори.

Чому ми кладемо в ортопедичні матраци латекс?

З наступних причин:

  1. Латекс чудово вентилюється — всередині не накопичується пил та волога, що виключає розвиток патогенної флори, появу пилових кліщів та неприємного запаху.
  2. Він одночасно пружний і еластичний. Тому швидко адаптується до особливостей вашого тіла й робить матрац анатомічним. Саме завдяки цьому матеріалу правильно розподіляється навантаження і хребет під час сну утримується в рівному положенні
  3. Ще латекс натуральний. Навіть попри те, що у складі матеріалу можуть бути присутніми синтетичні доданки, це не впливає на його безпечність. Він не накопичує пил, що подразнює слизові оболонки та дихальну систему. У більшості випадків латексні матраци безпечні навіть для тих, хто має алергію на латекс, оскільки немає прямого контакту з тілом завдяки декільком шарам тканини та наповнювачів.
  4. І має тривалий термін служби, який пояснюється декількома факторами. Перший — особлива пружна структура, що відновлюється до попередньої форми навіть після значного тривалого навантаження. Другий — всередині матеріалу не накопичується волога та пил, тож він застрахований від неприємного запаху.

Усе перелічене поєднується з невеликою вагою та відсутністю якихось обмежень для використання.

Ортопедичні матраци з латексом: ціна, характеристики, вибір

Якщо наявність саме такого настилу є для вас принципово важливою, торговій марці «КіМа» є що вам запропонувати. Серед виробів цієї категорії можете знайти рішення для дорослих та дітей/підлітків. Вартість моделей варіюється від середньої до високої через те, що перфорований латекс ми використовуємо для створення найкращих наших моделей з терміном служби понад 7 років (це лише гарантований термін, реальний буде значно довшим).

Матраци з латексом

Також в асортименті є:

  • моделі для односпальних та двоспальних ліжок;
  • з пружинним блоком (і, відповідно, посиленим каркасом) та безпружинні вироби;
  • жорсткі, середньожорсткі та середньом'які варіанти для людей з різним станом здоров'я опорно-рухового апарату;
  • низькі (10 см), середні (16 м) та високі (21-26 см).

Усі матраци в цій категорії здатні витримувати значну вагу (до 130-150 кг). Мають світлий чохол та більшість з них є двосторонніми. Тобто один бік виробу адаптований до холодного сезону, а другий — до теплого.

Обираючи потрібний продукт, вам не обов'язково спиратись лише на власні знання та інформацію на сторінках товарів. Ви завше можете скористатись фаховою допомогою наших консультантів: вони дадуть зрозумілі відповіді на усі ваші питання й допоможуть обрати певну модель, спираючись на ваш запит.

Вгору