Додайте товари до списку бажань
0

Матраци ортопедичні з кокосом

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Серед усього іншого, в нашому інтернет-магазині ви можете купити ортопедичний матрац з кокосом. Це вироби, у складі яких присутній один чи декілька шарів кокосової койри — 100% натурального матеріалу, що створюється з частини плода кокоса. Цей матеріал часто присутній у складі аксесуарів для сну: для дітей та дорослих, виробах різної жорсткості. Розповідаємо про його походження, особливості та причини присутності у складі матраців ТМ «КіМа».

Матраци ортопедичні з кокосом

Кокосова койра — що це?

Койра — це щільна волокниста оболонка, яка формується навколо плодів кокосової пальми. Вона темно-коричнева, доволі товста, але до нас з вами не доходить — коли кокос дозріває, її прибирають й далі використовують в декількох напрямках. Одним з яких є виготовлення матраців. Але перед використанням її певним чином обробляють. Ось як приблизно виглядає процес:

 1. Матеріал на деякий час замочують у воді, аби розчинити м'які складові й залишити жорсткі волокна.
 2. Далі волокно вручну знімають, вичісують, сортують та сушать.
 3. Для меблевої індустрії використовують переважно волокна довжиною 5-7 см, з яких формується рівномірне полотно.
 4. Далі цей настил з обох боків обробляють латексом (він же каучуковий клей).

Обробка латексом робить кокосове полотно еластичнішим, цупкішим та стійкішим до розривання.

Навіщо в ортопедичних матрацах кокос?

У складі наших виробів цей матеріал присутній з наступних причин:

 1. Натуральність. Матеріал максимально природний: у складі лише кокосові волокна та каучуковий клей. Він нічим не пахне та вкрай рідко викликає алергічні реакції.
 2. Відмінна вентиляція. Особлива волокниста структура матеріалу дозволяє йому вільно та швидко пропускати повітря. Волога та пил не затримуються в ньому взагалі, що захищає вироби з койрою від появи пилових кліщів, плісняви та неприємного запаху.
 3. Біологічна інертність. Пліснява та кліщі у койрі не з'являються ще й тому, що в ній відсутні речовини, якими можна харчуватись. Матеріал майже повністю складається з так званого природного пластику лігніну, яким неможливо харчуватись.
 4. Гігрофобність. Обробка латексом змінює фізичні властивості койри — вона взагалі перестає вбирати вологу. Тобто, якщо на матрац ортопедичний з кокосом вилити склянку води, то вона далі шару койри не просочиться.
 5. Жорсткість. Матеріал досить жорсткий й довго зберігає цю властивість. Саме він формує ортопедичну жорсткість виробу та забезпечує правильну підтримку опорно-рухового апарату й м'язів.

Якщо резюмувати, то завдяки кокосовому волокну ми створюємо максимально натуральні та безпечні аксесуари — не дарма койра є основною складовою матраців для немовлят. Вони розраховані на тривале використання, захищені від вологи, пилових кліщів, гниття. Формують чудову ортопедичну жорсткість й прекрасно ізолюють пружинний блок. І все це поєднується з оптимальною вартістю.

Матраци ортопедичні з койрою

Про наш асортимент моделей з кокосом

Кокосове волокно присутнє у більшості моделей нашого асортименту. Тому, обираючи цю характеристику за основну, ви аж ніяк не обмежуєте свій вибір. В інтернет-магазині торгової марки «КіМа» можна матрац ортопедичний кокос купити практично для будь-яких умов використання.

Маємо вдалі рішення для дітей та дорослих з різним станом здоров'я опорно-рухового апарату:

 • жорсткі моделі — для дітей, підлітків та дорослих з больовими синдромами та захворюваннями кістково-м'язової системи);
 • середньожорсткі вироби — ідеальне рішення для молодих людей, що не скаржаться на здоров'я;
 • середньом'які — зручні для похилих людей та людей з больовим синдромом.

Жорсткість для такого аксесуара — найголовніший критерій. Та окрім цього ви можете регулювати його висоту: від 10 до 26 см. Обрати максимально допустиме навантаження — від 100 до 150 кг. Й, звісно, розмір — ми пропонуємо усі найпопулярніші формфактори для односпальних ліжок. Але також можемо допомогти, якщо вам потрібен нестандартний розмір: виготовляємо аксесуари за індивідуальними замірами. Якщо маєте саме такий запит, зверніться до наших менеджерів — вони повідомлять деталі та умови!

Вгору