Додайте товари до списку бажань
0

Матраци ортопедичні пружинні

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Пружинні матраци — це досить велика група виробів, поєднана спільною характеристикою, яка полягає у використанні пружинного блоку. Такі блоки існують двох видів — залежні та незалежні. Ми пропонуємо рішення із залежними пружинними блоками, які ще називають блоками Боннель. Тому далі — про особливості, властивості та переваги саме цієї категорії головних аксесуарів для сну.

Матраци ортопедичні пружинні

Як вони влаштовані

Перші пружинні блоки із залежними пружинами вигадали ще понад 100 років тому. Вони поступово еволюціонували й сучасні версії — найдосконаліші. Ми самостійно виготовляємо кожен пружинний блок, використовуючи міцну та високоякісну сталь, котра не іржавіє. Уважно контролюємо ступінь жорсткості кожної пружини й надійно їх фіксуємо, запобігаючи деформуванню. Пружини поєднані між собою, тому працюють, як єдиний механізм, розподіляючи вагу тіла на всю площину виробу. Для частини моделей використовуємо посилений каркас, що додає міцності, зносостійкості й дозволяє підвищити максимально допустиме навантаження.

Великий металевий блок, хоча й додає міцності, але також впливає на вагу виробу — середній пружинний матрац відчутно важчий за безпружинний. Також деякі користувачі звертають увагу на те, що під час використання пружини можуть генерувати сторонні звуки. Вони ніколи не бувають занадто сильними, але для людей з чутливим слухом це може мати значення. Перелічені особливості — фактично єдині в характеристиці вказаних виробів, які можна презентувати зі знаком мінус. Всі інші властивості заслуговують називатись перевагами.

Перевага №1. Чудова вентиляція

Зовні пружинний блок вкритий декількома шарами настилів для його ізолювання та посилення ортопедичних. Але всередині, між пружинами, немає нічого окрім повітря. Фактично наші матраци пружинні ортопедичні на 50% складаються з повітря, саме тому настільки добре вентилюються, швидко відводячи тепло, охолоджуючи поверхню та позбавляючи від зайвої вологості.

Перевага №2. Якісна підтримка тіла під час сну

Поверхня пружинних матраців рівна та досить жорстка, тому забезпечує майже ідеальну підтримку тіла під час сну. А саме анатомічно правильне положення, в якому усі відділи хребта знаходяться на одному рівні та формують уявну рівну лінію. Й так само кінцівки й голова знаходяться на одному рівні. Саме таке положення дозволяє тілу розслабитись й швидко зануритись у фазу глибокого сну.

Перевага №3. Правильний баланс жорсткості та комфорту

Кожна людина потребує матраца з різним рівнем жорсткості. Якщо не має захворювань опорно-рухового апарату й спить на спині — то жорсткого. Якщо відчуває біль та спить на боку чи животі, то м'якшого. Ортопедичні матраци з пружинним блоком дозволяють точно сформувати потрібну жорсткість й дають можливість кожному клієнту обирати модель, що найкраще забезпечуватиме його потреби.

Матраци ортопедичні з пружинним блоком

Перевага №4. Безпечність

Як ви вже знаєте, пружинні моделі чудово вентилюються, швидко відводячи вологе й тепле повітря спершу до середини матраца, а потім й назовні. Тому всередині не створюються сприятливі умови для появи пилових кліщів, плісняви, грибків та інших мікроорганізмів. Усі перелічені живі організми можуть викликати алергію, викликати захворювання органів дихання. Але простий вибір на користь пружинного матраца надійно захистить вас від усього перерахованого.

Перевага №5. Вартість

Ортопедичний матрац пружинний може бути й бюджетним, й преміальним. Багато чого залежить від кількості настилів, використовуваних матеріалів, додаткових опцій. Але навіть найдорожча та найдосконаліша модель буде порівняно дешевшою за аналогічну безпружинну: мінімум на третину або й більше. Тому такі вироби — це найкраща можливість вигідно створити найкращі умови для сну.

Кожна модель в нашому інтернет-магазині матраців супроводжується вичерпною інформацією, якої найчастіше вистачає для самостійного вибору. Але разом з тим наші професійні менеджери готові надати будь-яку допомогу в цьому процесі: відповісти на питання, підібрати моделі за параметрами. Потрібно тільки написати!

Вгору