Додайте товари до списку бажань
0

Матраци ортопедичні для дітей

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Ортопедичні матраци для дітей від ТМ «КіМа» — це не просто якісь загальні вироби у зменшеному розмірі, що пасує до дитячого ліжечка. Вони на усіх рівнях адаптовані до потреб дитячого організму.

В найширшому сенсі характеристика «ортопедичний» вказує на здатність матраца підтримувати хребет під час сну в анатомічно правильному положенні (його ще звуть S-образним). Однак не можна створити одну єдину модель матраца з усталеними властивостями й стверджувати, що він буде однаково ортопедичним для кожної людини. Тому що опорно-руховий апарат різних людей відрізняється, а особливо сильно ця різниця помітна у дорослих та дітей.

Матраци ортопедичні для дітей

Зони зростання у дітей закриваються ближче до 20 років, тож кістки залишаються м'якими, так само як і суглоби. Разом з тим дитяче тіло легке. Якщо покласти дитину на максимально жорстку поверхню, вона не продавиться під такою вагою й хребет не зможе прийняти анатомічно правильне положення. Так само лежання на жорсткій поверхні може призвести до деформування м'яких кісток. Вироби нашої торгової марки враховують ці та інші вікові особливості опорно-рухового апарату.

Який саме ортопедичний матрац для дітей можна купити в «КіМа»?

Для дитячих ліжок ми розробили декілька моделей матраців, доступних в наступних розмірах — 80х160 см, 80х190 см, 80х200 см, 90х190 см, 90х200 см. Це дозволяє індивідуально підійти до вибору аксесуара й знайти доречне рішення і для тодлера, який тільки починає спати в окремому ліжку, і для підлітка, чиє спальне місце вже стає великим та повноцінним.

Ці моделі суттєво відрізняються між собою, але також мають одну спільну характеристику — за рівнем жорсткості вони є середньом'якими або середньожорсткими. Це дозволяє матрацові вільно прогинатись під невеликою вагою дитини й давати тілу можливість приймати правильне анатомічне положення. Саме їх ми б радили до придбання дітям віком від 3-х до 14-15 років. Присутня також модель з вищим рівнем жорсткості, але вона безпружинна й розрахована на підлітків, які вже можуть потребувати жорсткішої поверхні. В цьому віці кістки починають так швидко, що м'язи за ними не встигають, що призводить до погіршення постави. Жорсткий матрац в такому разі здатен покращити ситуацію.

Про асортимент

В категорії виробів для дітей наразі пропонується 4 моделі пружинних та безпружинних матраців. Різниця між ними спостерігається одночасно в площині декількох характеристик. По-перше, це жорсткість, але про доступні варіанти ми вже написали вище. По-друге, це висота:

  • 20 см;
  • 16 см;
  • 10 см.

Перші два варіанти є поширеними, але зменшена висота зустрічається рідше. Не турбуйтесь — хороші ортопедичні матраци для дітей можуть бути невисоким. Висота більше впливає на термін служби, аніж на якісні характеристики. Зате нижчий виріб стане справжнім порятунком, коли йдеться про двоповерхове ліжко. Верхній ярус таких ліжок потребує нижчого матраца, щоб залишатись безпечним.

Дитячі ортопедичні матраци

Відмінності також стосуються ваги, яку здатен витримувати виріб. Тут пропонуються варіанти, розраховані на 100 та 150 кг відповідно. Якщо йдеться про маленьку дитину, таким параметром можна знехтувати. Якщо про підлітка, який активно росте та набирає вагу, розумно обирати модель з найбільшим запасом.

Звісно, спостерігається різниця внутрішньої структури, від якої також залежить й ціна ортопедичного матраца для дітей. Пружинні моделі влаштовані однаково — пружинний блок, оточений шарами матеріалу для амортизації та ортопедичної підтримки. Безпружинні передбачають чергування матеріалів з різними властивостями та рівнем жорсткості. Кількість шарів, тип матеріалів різні для кожної з моделей: детальніше про структуру можна дізнатись в індивідуальному описі моделей.

Якщо ви вагаєтесь й не можете самостійно обрати матрац для дитини, зверніться до консультантів магазину. За віком та іншими параметрами вони допоможуть визначити модель, що стане найкращим вирішенням саме вашого питання.

Вгору