Додайте товари до списку бажань
0

Матраци ортопедичні 90х200 см

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Ортопедичний матрац 90 х 200 см — варіант з підвищеною комфортністю для односпального ліжка. Збільшена ширина дає можливість вільніше рухатись уві сні та знижує ризик травмування через падіння. Це актуально для дошкільнят та підлітків, тому використання ширшого матраца може стати альтернативою захисним планкам та складним конструкціям зі стрільцями.

Також модель буде зручною для односпального ліжка людини, що має велику вагу чи кремезну будову тіла. Завдяки додатковим сантиметрам збоку на виробі можна спокійно перевертатись уночі. Добре ці матраци підійдуть для усіх закладів гостинності: в готелях та хостелах зупиняються люди різної комплекції. Вибір ширших та більших моделей матраців зробить односпальні ліжка комфортними для усіх без виключення.

Матраци ортопедичні 90х200 см

Довжина матраца теж працює на підвищення рівня комфортності. Відповідно до загальних рекомендацій, довжина спального місця має бути мінімум на 15 см більшою за зріст людини. Тобто двометровий аксесуар дозволяє комфортно розміститись людині зростом 185-190 см. Враховуючи, що середній зріст українця — 175 см, зауважимо, що це одне із найуніверсальніших рішень для більшості клієнтів та середовищ застосування.

На що звернути увагу, обираючи

Перед тим як купити ортопедичний матрац розміром 90 з 200 см, радимо проаналізувати наступні моменти:

  • ваш зріст — він має бути меншим за 190 см, щоб аксесуар вказаного розміру залишався комфортним для сну;
  • ваша вага — чим вона більша, тим вища потреба у жорсткому матраці. Вага по тілу розподіляється нерівномірно: голова та ноги легші, а тулуб важчий. Тому м'який матрац, не адаптований до великих навантажень, в центрі прогинатиметься більше, а з країв менше. Людина з великою вагою «провалиться» вглиб — і це точно не анатомічно правильне положення, до якого потрібно прагнути.Сон у такій позі призведе до викривлення постави, болю у попереку та шиї. І навпаки — люди з невеликою вагою на занадто жорсткому матраці можуть почуватись дискомфортно, тому що їхнє тіло не продавлює товщу матраца достатньо. І їм варто розглядати м'які чи середньожорсткі варіанти;
  • наявність ортопедичних захворювань — жорсткі ортопедичні матраци добре профілактують ряд ортопедичних хвороб, але не лікують та не завжди покращують стан, коли захворювання вже виникло й має хронічний характер. Тому здорова постава вимагає жорсткого матраца, щоб залишатись здоровою. А за умови наявності будь-яких станів, що супроводжуються болем, потрібно обирати м'якший варіант.

Жорсткість — ключовий параметр відбору. Та окрім неї можна звертати увагу на декілька інших параметрів. Наприклад, товщину: чим вона більша, тим повільніше зношуватиметься й довше служитиме річ. Також варто звертати увагу на гранично допустиму вагу: ваша власна не повинна перевищувати максимальну позначку, інакше термін придатності виробу суттєво зменшиться.

Про вибір в нашому інтернет-магазині

Торгова марка «КіМа» пропонує клієнтам декілька моделей матраців власного виробництва у вказаному розмірі. Ми гарантуємо чітке дотримання заявлених параметрів, тому ви не матимете проблем із поєднанням аксесуара та ліжка (якщо, звісно, правильно виміряли його спальне місце).

Матраци ортопедичні 90 на 200

Можете обрати модель:

  • з посиленим каркасом або без нього — чим частіше користуються матрацом й чим більше навантаження, тим вища потреба у додатковому підсиленні;
  • з пружинним блоком чи безпружинну — вироби з блоком «Боннель» дещо важчі й голосніші, але ціна матраца ортопедичного 90х200 без пружин вища;
  • для дітей, підлітків чи дорослих;
  • з максимальним навантаженням у проміжку від 100 до 150 кг;
  • з висотою від 10 до 26 см;
  • з ефектом «Зима-Літо» — особливою опцією, котра робить виріб функціональнішим та дозволяє індивідуально налаштовувати під сезон простим перевертанням з одного боку на інший.

Переконані, що маємо рішення для будь-яких ситуацій та потреб. Але якщо ви не впевнені у правильності обраного варіанту, маєте додаткові запитання абощо, можете завжди отримати фахову допомогу від наших консультантів.

Вгору