Додайте товари до списку бажань
0

Матраци ортопедичні без посиленого каркасу

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Багато наших клієнтів цілеспрямовано прагнуть купити ортопедичний матрац з посиленим каркасом. І їхня мотивація зрозуміла, адже такі вироби мають міцний металевий каркас, посилений по периметру сталевою рамою, завдяки якому помітно збільшується термін служби та жорсткість. Вони краще пропускають повітря, не даючи вологі затримуватись в глибоких шарах й стимулювати розвиток бактерій, грибків, пилових кліщів. Адже не мають шару пінополіуретану по периметру: повітря всередину проникає легше та швидше, оскільки йому потрібно подолати тільки декілька шарів тканини.

Матраци ортопедичні без посиленого каркасу

Посилений каркас — це:

  1. вища стійкість до деформування;
  2. здатність витримувати більшу вагу.

Але це також більша власна вага виробу. Що впливає спершу на вартість доставки, потім — на зручність у догляді. Й також збільшує навантаження на корпус ліжка (актуально, якщо меблі старі чи мають полегшену конструкцію). Також існує ще одна відмінність, і це…

Ціна матраців ортопедичних з посиленим каркасом

Щоб проілюструвати цю відмінність, звернемось до нашого власного асортименту. Серед виробів ТМ «КіМа» є дві дуже схожі моделі:

Вони мають аналогічний склад шарів:

  • чохол з прошивного жакарду;
  • синтепон;
  • флізелин;
  • овеча вовна;
  • потовщена повсть;
  • високощільний поліуретан;
  • термопресована повсть;
  • п'ятивитковий пружинний блок Боннель;
  • латексований кокос.

Й аналогічні характеристики (порівнюємо для виробів розміром 80х190 см): витримують вагу до 120 кг, мають висоту 25 см, поставляються з гарантією на пружинний блок (5 років) та наповнення (3 роки). При цьому їхня вартість для вказаного вище розміру відрізняється майже на 1000 грн. Чому? Тому що в моделі «Soft-2» ми застосовуємо саме посилений металевий каркас. Різниця не настільки велика, але вона має значення. Особливо тоді, коли можна спокійно замовляти звичайну модель.

Коли посилений каркас НЕ потрібен?

Звичайно, зараз ми порушуємо усі маркетингові закони, адже продавати дорожчі моделі завжди вигідніше. Але правда в тому, що ортопедичні матраци з посиленим каркасом не завжди виправдані. Особливо якщо придбання обмежується певним запланованим бюджетом. Ви, звісно, можете спробувати зменшити ризики, обравши рішення з більшим запасом міцності. Але посилений каркас може бути надлишковою опцією, якщо:

  • матрац використовується періодично чи нечасто — наприклад, у гостьовій кімнаті будинку чи в готелі/туристичному будиночку з великою кількістю кімнат й частковою завантаженістю;
  • власник матраца — спокійна доросла людина чи людина похилого віку, що хоча й проводить на ньому багато часу, але абсолютно точно не стрибатиме щодня по декілька годин поспіль;
  • аксесуар використовується людиною невеликої ваги — з такими мінімальними навантаженнями його «додатковий потенціал» просто не буде використаний;
  • придбання розцінюється, як тимчасове — ортопедичні властивості моделей не залежать від наявності чи відсутності посиленого каркаса, тому й немає змісту витрачатись на посилену модель, якщо точно знаєте, що за 1-2 роки ваше спальне місце змінить конфігурацію й колишній матрац вже до нього не пасуватиме.

Безперечно, можуть мати місце й інші причини. Ми прагнемо донести, що, попри всі свої переваги, ортопедичний матрац — не завжди найвигідніше рішення.

Матраци ортопедичні зі звичайним каркасом

Як придбати матрац зі звичайним каркасом?

Власне, усе необхідне ви вже зробили — обрали позначку «Ні» в розділі «Посилений каркас» фільтру нашого каталогу. Себто, усі моделі, які ви побачите перед собою, будуть мати стандартний каркас. Далі обираєте, враховуючи стандартні параметри: потрібний розмір, висоту, жорсткість тощо. Якщо ви все ще вагаєтесь на рахунок потрібності чи непотрібності цієї опції, зверніться до наших консультантів. Розкажіть про умови використання та чого очікуєте від матраца, й вони абсолютно точно розкажуть, потрібна вам модель з міцнішим каркасом чи ні.

Вгору