Додайте товари до списку бажань
0

Матраци ортопедичні 140х190 см

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Матрац ортопедичний 140 х 190 см належить до переліку стандартних формфакторів аксесуарів для сну, пропонованих виробниками. Але через зменшену ширину є не настільки популярним, як габаритніші моделі. Чому? Просто це накладає певні обмеження. Наприклад, щодо статури людей, які на ньому сплять. Ця модель може бути двоспальною й вміщувати одночасно двох дорослих осіб. Але тоді ці особи мають бути доволі стрункими й не надто кремезними. Так, щоб уві сні не заважати одне одному, ширина їхніх плечей має не перевищувати 60 см (у деяких чоловіків цей параметр більший). Але також її можна розглядати, як варіант для односпального розміщення.

Цілком природним буде питання про те, для чого при доступності у вільному доступі значно більших стандартних розмірів, усе одно прагнути купити ортопедичний матрац 140 см х 190 см? Якщо у вас воно виникло теж, запрошуємо прочитати про…

Матраци ортопедичні 140х190 см

4 причини придбати матрац у розмірі 140 х 190

Ймовірно, таких причин може бути й значно більше. Однак найочевиднішими бачимо наступні:

  1. Маленька квартира чи кімната. Тоді ліжко під такий матрац дозволить і суттєво заощадити вільний простір, і влаштувати комфортне місце для сну одночасно двох людей.
  2. Старі меблі. Зараз надзвичайно поширена практика реставрування та апсайклінгу меблів. Однак в минулому столітті ліжка «кінг сайз» були доступними хіба що дійсно монаршим особам. Звичайні ліжка мали скромні розміри. Тому двоспальне ліжко минулого чи позаминулого століття часто потребує меншого матраца.
  3. Гармонійний інтер'єр з одномісним розміщенням. Коли людина шукає ліжко лише для себе, то стикається з тим, що спальня з односпальним ліжком виглядає надто скромною й недостатньо затишною. Лише уявіть собі велику спальну кімнату, де посередині стоїть односпальне ліжко, й зрозумієте, у чому складність. Тому дизайнери радять обирати двоспальні ліжка навіть для односпального розміщення.
  4. Прагнення заощадити. Якщо двом людям дійсно зручно спати на матраці шириною 140 см і найближчим часом обставини їхнього життя не зміняться, то навіщо платити більше? Адже чим більший аксесуар, тим вища його вартість.

Аргументи, якими ви керуватиметесь, обираючи саме такий аксесуар, можуть лежати в абсолютно іншій площині. Але єдине залишається незмінним — у фірмовому інтернет-магазині торгової марки «КіМа» ви можете купити ортопедичні матраци 140 х 190 см високого ґатунку та з доречними властивостями й характеристиками.

Про наш асортимент

Наш каталог влаштований так, що ви можете одразу відфільтрувати моделі потрібного розміру. Й розглядати лише ті рішення, що гарантовано вам підійдуть, але відрізняються:

  • за вартістю — пропонуємо й бюджетні вироби, доступні більшості, й дорожчі варіанти з використанням сучасних чи натуральних матеріалів;
  • за висотою — в цій категорії доступні аксесуари висотою від 12 до 26 см, що дозволяє знайти потрібний продукт для будь-якого ліжка та ваги людини (чим вона більша, тим важчий бажано обирати матрац);
  • за жорсткістю — виготовляємо й жорсткі товари для підтримання здоров'я опорно-рухового апарату, й середньом'які, що більше пасують клієнтам з певними захворюваннями цієї системи;
  • за структурою — маємо і звичні та перевірені пружинні вироби, й інноваційні та дуже популярні сьогодні безпружинні аксесуари;

Матрац ортопедичний 140 190

  • за витривалістю — завдяки наявності чи відсутності посиленого каркаса регулюємо вагу продукції та її здатність витримувати підвищене навантаження;
  • за функціональністю — більшість моделей цього розділу володіють ефектом «Зима-Літо» й дозволяють підлаштовувати матрац під сезон, підвищуючи комфорт під час сну.

Важливо — кожен виріб цієї категорії є ортопедичним, забезпечує правильну та повноцінну підтримку хребта під час сну. Тому навіть бюджетні моделі повністю виконують покладену на них функцію. А ціна матраца ортопедичного 140 х190 см зростає у міру зростання його властивостей: здатності витримувати більшу вагу та інтенсивніші навантаження, можливості підлаштовуватись до сезону. Кожен виріб від ТМ «КіМа» стане причиною вашого здорового сну та глибокого відпочинку за умови, що ви його правильно обрали. Але з цим теж готові вам допомогти — пишіть менеджерам свої потреби, а вони запропонують відмінне «матрацне» рішення.

Вгору