Додайте товари до списку бажань
0

Матраци ортопедичні 120х200 см

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Матрац ортопедичний 120х200 см — це дещо середнє між великими двомісними та компактними одномісними матрацами. Відповідно, використовувати його можна для обох цих варіантів. Наприклад, для тих, кому тісно в односпальному ліжку. Чи для одночасного використання двома людьми в умовах обмеженого простору спальної кімнати, що не дозволяє обрати ліжко більшого формату. Попри те, що ліжка цього розміру не у всіх меблевих виробництв належать до переліку стандартних формфакторів, ми включаємо його до власного стандарту. Для усіх наших клієнтів це значить наступне:

  • можливість обрати з-поміж декількох моделей;
  • можливість замовити з наявності;
  • не потрібно замовляти матрац за індивідуальними розмірами, що збільшує вартість виробу.

Матраци ортопедичні 120х200 см

Обираючи нашу продукцію, ви суттєво заощаджуєте не лише на можливості уникнути індивідуального замовляння. Також ТМ «КіМа» є прямим виробником пропонованої продукції. А цей магазин — відповідно, є можливістю придбати продукцію прямо від виробника за найвигіднішою та найнижчою ціною.

5 причин замовити ортопедичні матраци 120х200 см

Ми виготовляємо виключно ортопедичні вироби. Навіть найдешевші наші моделі мають ортопедичні властивості й гарантію. Звісно, в процесі вибору завжди є спокуса обрати дешевший виріб, знехтувавши ортопедичними властивостями. Однак ми можемо назвати принаймні 5 причин обрати ортопедичну модель. Адже вона:

  1. Допомагає зменшити біль у спині. Чимало досліджень доводять, що сон на правильній поверхні допомагає зменшити біль у спині чи позбавитись від нього. Ортопедичні моделі підтримують спину та хребет в анатомічно правильному положенні, завдяки чому зменшується навантаження та біль. Також лише такі вироби можна використовувати людям, що страждають на артрит та фіброміалгію.
  2. Покращує сон. Серед причин поганого сну називають стрес, похилий вік та матрац, на якому ви спите. Якісний матрац допомагає міцно спати, проходити усі фази сну та якісно відновлювати сили під час сну. Тому, коли аналізуєте ціни на матраци ортопедичні 200х120 см, враховуйте, що це буде не просто придбання, а інвестиція в дійсно здоровий сон.
  3. Покращує циркуляцію крові. Зрозуміло, що жоден аксесуар для сну не здатен вилікувати судинні захворювання. Однак сон на ортопедичному виробі й профілактує такі захворювання, й покращує стан, коли захворювання вже діагностовано. І ось як це працює: коли тіло зберігає фізіологічне положення, такого самого положення набувають усі його органи. Розслабляються м'язи, зникають чи зменшуються затискання, а рух крові судинами покращується.
  4. Мінімізує ризик появи тригерних точок. Тригерними точками називають несистемні запалення чи затискання, які виникають в різних частинах тіла після сну в незручному положенні. Мабуть, кожен, хто намагався поставити в автобусі чи літаку, знайомий з цим явищем. Ортопедичні матраци допомагають попередити появу точкових тригерів, зменшуючи навантаження на хребет та кістки. Й полегшують біль, якщо такі точки вже з'явились (наприклад, після тривалого сидіння чи сну на дивані).
  5. Поліпшують поставу. Ортопедичний матрац – це ніби велетенський тейп для всього вашого тіла. На ньому ваш хребет вирівнюється, а м'язи позбуваються від надлишкового навантаження. І цей стан зберігається впродовж усього періоду сну. На декілька годин м'язи та хребет фіксуються в анатомічно правильному положенні й «запам'ятовують» його. Згодом, за умови постійного сну в правильній позі, це положення стає звичним й підтримується автоматично.

Матраци ортопедичні 120 200

І трохи про наш асортимент

Вище можна прочитати переконливі, але не єдині причини купити ортопедичний матрац 120х200 см недорого від ТМ «КіМа». Окрім них можемо наголосити на лагідних цінах — ми є прямим виробником, тому вартість виробів вільна від посередницьких націнках. На усі матраци без виключення надаємо гарантію — її тривалість для різних моделей відрізняється. Законодавство країни не зобов'язує виробництва сертифікувати продукцію, однак ми це зробили. Наші матраци відповідають вимогам ДСТУ 19917:16 «Меблі для сидіння та лежання. Загальні умови». Ви можете особисто відвідати наші магазини в декількох містах. Або ж зробити замовлення на сайті, заручившись підтримкою консультантів — надсилаємо продукцію до усіх українських міст!

Вгору