Додайте товари до списку бажань
0

Матраци ортопедичні 80х160 см

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Матрац ортопедичний 160х80 см однаково добре підходить для дітей та підлітків. Використовувати його можна в широкому віковому проміжку з моменту, коли дитина починає самостійно спати у власному ліжку. Момент, коли потрібно його змінити, не варто визначати за віком — всі діти ростуть у власному темпі. Деякі вже у 10 років досягають зросту 1.4-1.45 м. Інші такими високими стають у 12-13 років. І саме досягнення дитиною вказаного зросту має стати моментом, коли слід почати шукати новий аксесуар. Крім того, орієнтуйтесь також на відчуття дитини. Якщо вона починає говорити про незручність, неможливість вільно рухатись, погане самопочуття після сну, сміливо шукайте заміну.

Матраци ортопедичні 80х160 см

Чому варто купити ортопедичний матрац 80х160 см?

У питанні вище логічний наголос слід зробити саме на слові «ортопедичний». Адже не кожен дитячий матрац є таким за замовчуванням. І не всі батьки розуміють важливість саме такого виробу. Наприклад, досі є популярними ігрові ліжка з дизайном у вигляді героїв дитячих мультфільмів, де використовується товстий шар поролону замість повноцінного матраца. Сон на такому ліжку може бути порівняно здоровим у перший рік використання. Далі матеріал продавлюється, його поверхня стає нерівномірною. Ортопедичний аксесуар захищений від подібних трансформацій, розрахований на тривале використання і прямо впливає на здоров'я дитини. І мова не лише про поставу. Є мінімум 4 причини обрати його для власної дитини:

  1. Формує правильну поставу, підтримуючи хребет в анатомічно правильному положенні під час сну та зберігаючи його природний вигин.
  2. Допомагає зростати — діти ростуть саме під час сну і лише за умови, що мозок проходить усі фази сну. Якщо сон переривається через незручність пози тіла, синтез гормонів, що впливають на зростання, переривається. Зручний матрац = правильне зростання.
  3. Робить вашу дитину розумнішою — лише при повному розслабленні тіла мозок може надовго зануритись у глибоку фазу сну, в якій "когнітивні" клітини мозку реактивуються та формують нові нейронні зв'язки.
  4. Прямо впливає на успішність та соціалізацію – інколи саме поганий сон та виснаженість пояснюють неконтрольовану поведінку та складнощі дітей у школі. В клінічних дослідженнях регулювання режиму сну та створення оптимальних умов для нього допомагало розв'язувати поведінкові проблеми молодших школярів.

Ось чому справедливо говорити, що ціна матраців ортопедичних 80х160 см виправдовує себе на 100%. Адже ви не просто купуєте річ для сну, а інвестуєте в здоров'я та успішність власної дитини. Займаєтесь менеджментом середовища, вибудовуючи його таким чином, щоб дитячий організм мав можливість гармонійно розвиватись навіть уві сні. Хоча, які можуть бути "навіть", якщо гігієнічна норма сну для молодшого школяра (і за сумісництвом — основного користувача аксесуарів вказаного розміру) складає 11 годин. Себто, практично половину дня дитина має провести уві сні. І критично важливо створити для цього здорові умови.

Матрац ортопедичний 80 160

Про наш асортимент

Ми в ТМ «КіМа» суттєво спростили вам завдання з організації дитячого сну, створивши декілька відмінних моделей у вказаному розмірі. І ось найважливіше, що про них потрібно знати:

  • вони точно підійдуть для спального місця 80х160 см, бо ми чітко контролюємо розміри виробів;
  • у нас ви можете замовити ортопедичні матраци 160х80 двох типів — пружинні та безпружинні. Обидва типи є на 100% ортопедичними, а відрізняються нюансами;
  • пропонуються вироби різної жорсткості — жорсткі, середньожорсткі, середньом'які. Чим доросліша дитина на момент купування, тим більше причин обрати жорсткіший виріб;
  • у виробництві використовуємо переважно натуральні матеріали — метал, латексований кокос, повсть, жакард. Вироби безпечні для шкіри та дихальних шляхів, не викликають алергічних реакцій.

Ви можете оформити замовлення самостійно, якщо впевнені у всіх параметрах. Чи скористатись безплатною фаховою консультацією наших спеціалістів, котрі мають відповіді на усі запитання й володіють суперсилою підбирати найвдалішу модель матраців під будь-які вимоги.

Вгору