Додайте товари до списку бажань
0

Пружинні матраци 160х200 см

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Пружинні матраци 160х200 см — чи не найпопулярніші в нашому асортименті. Нічого дивного, адже у них дійсно багато переваг. А ще в країні це дуже популярний формат ліжок. В останні десятиліття люди купують односпальні ліжка або для дітей різного віку, або для рекреаційних установ з односпальними номерами. Тоді як для особистого вжитку намагаються придбати двоспальні ліжка, навіть якщо спатиме лише одна людина. Та й для двох осіб це дуже вдале рішення, адже запасу ширини достатньо, щоб не заважати одне одному в будь-якій позі для сну. Якщо вас цікавить виріб саме таких габаритів, можете сміливо замовляти — ми ретельно контролюємо розміри продукції, щоб ваш новенький матрац від ТМ «КіМа» беззаперечно підійшов до ліжка.

Пружинні матраци 160х200 см

Чому ж вам варто купити пружинний матрац 160х200?

Особливо коли з усіх джерел розповідають про безпружинні аналоги. О, маємо для вас чимало переконливих аргументів:

  1. Ціна. Моделі із залежним пружинним блоком можуть коштувати вдвічі чи удвічі дешевше, ніж аналогічні вироби без нього. А різниця пояснюється виключно особливостями технології виробництва й кількістю використовуваного матеріалу. Пружинний блок – це тонкий метал та повітря. У безпружинному матраці замість блоку мають покласти 2-4 шари наповнювальних матеріалів (койра, поліуретан, латекс), які коштують дорожче за тонкий метал й зазвичай імпортується. Попри певні переваги безпружинних товарів, їхня вартість не обов'язково асоціюється з кращими властивостями. Тому радимо обирати модель, опираючись на свої потреби та реальні характеристики виробів, а не матеріали з гіперболізованими перевагами певної категорії товарів.
  2. Гарна підтримувальна здатність. Пружинний матрац 160х200 може бути як жорстким, так і досить м'яким: усе залежить від ступеня натягнутості пружин. І це про індивідуальний підхід: можна обрати найкраще рішення для своєї маси тіла. Тому що для людей з великою масою тіла радять саме максимально жорсткі матраци, що нададуть правильну підтримку тілу й не просядуть під постійною вагою за декілька місяців. Тоді як не всі різновиди без пружин на таке здатні.
  3. Ефективне вентилювання та теплообмін. Металевий каркас формує величезний прошарок повітря у самому центрі виробу. Справедливо сказати, що він майже наполовину складається з нього. Іншу половину складають шари матеріалу для ізолювання блоку та пом'якшення. Але вони досить тонкі, тому повітря легко й швидко їх долає. Що це дає? Матрац дуже легко відводить тепло та вологу тіла, на ньому спати не спекотно.

При цьому не приховуємо, що вироби з металевим блоком можуть бути дещо голосними. Це не той рівень звуку, який заважає заснути, а дуже легкий скрип від природного прогинання пружин. До нього звикають за день чи два, але деякі люди все одно дуже чутливі до сторонніх звуків. Тому про цю властивість потрібно знати до того, як пружинний матрац купити 160х200 см.

Пружинний матрац 160 на 200

Про асортимент

Наразі в нашому інтернет-магазині у вказаному розмірі доступно понад 5 різних моделей. Вони різні й за вартістю, й за конфігурацією. Ось перелік основних відмінностей:

  1. Висота — пропонуємо моделі висотою 20, 21, 25 та 26 см. Усі вони ортопедичні, а вибір залежить від конкретного ліжка. Але ще вищі моделі зазвичай служать довше.
  2. Максимальна вага — наші продукти розраховані на вагу до 100, 120 та 130 кг. Перед придбанням просто порахуйте вагу людей чи людини, що спатиме на матриці.
  3. Жорсткість — особливості технології дозволяють чітко налаштовувати цей параметр. Тому пружинні вироби можуть бути жорсткими, середньожорсткими, м'якими.
  4. Внутрішня структура — для виробництва, окрім сталевого блоку, можуть застосовуватись латекс, кокосова койра, повсть, синтепон, вовна мериноса, флізелін. В картці кожного товару подана детальна інформація про його структуру.

Також відмінності лежать в площині додаткових функцій, які можуть мати матраци пружинні 160 х 200 см. Наприклад, посилений каркас для додаткової витривалості та довшого терміну служби. Власне, перелічені параметри також є основними характеристиками, потрібними у процесі обирання. Якщо їх врахувати, можна стати власником ідеального матраца. Але клієнту торгової марки «КіМа» завжди доступна опція індивідуального підбору матраца від наших менеджерів.

Вгору