Додайте товари до списку бажань
0

Постільна білизна зі страйп сатину

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Страйп-сатин — тканина для постільної білизни, яку ми почали використовувати віднедавна на одному рівні з бяззю Gold Lux для пошиття власної постільної білизни. І вона абсолютно неймовірна, тому хочемо розповісти про неї якнайбільше. Переконані — після знайомства вам теж захочеться якомога скоріше отримати хоч якусь річ, з неї створену. І ми даємо вам таку можливість! І пропонуємо не абиякий виріб, а якісну, сучасну, стильну постільну білизну, яка стане вашою улюбленою. Й дійсно довго такою залишатиметься, адже тканина, попри свою візуальну витонченість, міцна та досить щільна.

Постільна білизна зі страйп сатину

Про походження

Говорячи про походження, варто сказати, що страйп-сатин — це характеристика не основного матеріалу, а насамперед способу плетіння, за допомогою якого створювалась тканина. Тобто сатин цього виду може створюватись не лише з бавовни, але також з віскози, тенселу або навіть поліестеру. Проте для виготовлення постільної білизни від ТМ «КІМА» ми обрали та використовуємо матеріал, який складається зі 100% бавовни.

Про структуру та плетіння

У процесу створення такого матеріалу є дві помітні особливості. Перша — в процесі використовуються удвічі скручена нитка. Формально щільність матеріалу стандартна, на рівні бязі. Але фактично тканина удвічі міцніша, адже й ниток в ній удвічі більше. Друга особливість — спосіб переплетення ниток. Коли тчуть страйп-сатин, комбінують два методи: звичайний та жакардовий. Тому готовий матеріал стає смугастим: смуга звичайна, смуга сяйлива (це сяйво виникає виключно в результаті технології плетіння, без жодних покриттів та особливих фарб). Власне, про це ж нам говорить навіть назва цієї неймовірно гарної тканини — «stripe» з англійської перекладається як «смужка».

Про властивості та переваги

Звісно, одна з переваг матеріалу очевидна — це візуальна досконалість та ошатність. Постільна білизна страйп-сатин виглядає сучасною, стильною й значно дорожчою за свою реальну вартість (принаймні у випадку з продукцією ТМ «КІМА»). Й дійсно прикрашає простір спальні. Проте на цьому її переваги не вичерпуються:

  1. Підвищена зносостійкість. Вона є результатом використання волокон з подвійним скручуванням та комбінування методів переплетення. Подвійні волокна, які в рамках полотна ще й поєднанні різним методом, набагато краще протистоять розтягуванню та різким рухам, що призводять до розривання.
  2. Покращена стійкість кольору. Завдяки подвійній структурі, волокна цього матеріалу глибше вбирають пігменти фарбувальних сумішей. Довше зберігають початковий колір й навіть через декілька десятків циклів прання залишаються так само яскравими, як й на початку користування.
  3. Безпечність та гіпоалергенність. Свою постільну білизну ми шиємо зі 100% натуральних тканин, відповідним чином сертифікованих. Сертифікат підтверджує використання дозволених та безпечних для людини фарбників. Тому сон на такій постелі не викликає алергію, не дратує чутливу шкіру чи слизові оболонки.
  4. Гігроскопічність та вентильованість. Тканина миттєво поглинає вологу й так само швидко її випаровує, адже волокна тут дуже тонкі й волога в їхніх глибоких шарах не затримується надовго.

Постіль зі страйп сатину

Попри візуальну тендітність, постільна білизна сатин-страйп не потребує якогось надзвичайно складного догляду. По суті, він майже не відрізняється від того, як ви доглядаєте за постіллю із бязі. Її теж можна й потрібно прати у пральній машинці, дотримуючись температурного режиму (не більше 40 градусів, щоб не втрати яскравість кольору). Однак не варто застосовувати агресивні порошки або гелі й бажано кожен виріб попередньо вивернути (це робиться теж задля збереження кольору, а ще агресивні засоби пошкоджують волокна й тканина втрачає міцність). Тому, якщо ви відчуваєте неймовірний захват, дивлячись на комплекти нашого виробництва зі страйп-сатину, не вагайтесь із замовленням — вони дійсно варті своєї ціни. Й запевняємо, це чи не найкраща цінова пропозиція на ринку для комплектів з подібного матеріалу.

Вгору