Додайте товари до списку бажань
0

Матраци ортопедичні 180х200 см

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Ортопедичні матраци 180х200 можна назвати стандартним форматом, який найчастіше замовлять дорослі. Це пов'язано з двома речами. Перша – меблева промисловість часто пропонує двоспальні ліжка саме такого розміру. Друга — це, мабуть, найзручніше рішення для здорового сумісного сну двох дорослих людей. І ось чому:

  • значна ширина дозволяє вільно рухатись під час сну, не зачіпаючи іншу людину;
  • довжина перевищує середній зріст навіть серед чоловіків, тому стане рішенням, якщо точний зріст людини неможливо виміряти на момент придбання.

Якщо ви не маєте якихось особливих вимог щодо розміру і ще не придбали ліжко, радимо зупинитись саме на цьому форматі. З ним ви уникнете складнощів з купуванням ліжка. Або з його заміною за потреби. Річ у тім, що виріб нашого виробництва за умови правильного догляду здатен прослужити понад 10 років. За цей час деякі ліжка встигають морально застаріти, пошкодитись чи набриднути.

Матраци ортопедичні 180х200 см

Матраци ортопедичні 180х200 від ТМ «КіМа»: про асортимент

ТМ «КіМА» — безпосередній виробник всіх тих товарів, які можна придбати в цій категорії інтернет-магазину. Це, а ще розмір 180х200 см – єдине спільне у цих товарів. В усьому іншому вони відрізняються. Всі наші матраци глобально поділяються на 2 типи:

Можуть мати різну жорсткість: є жорсткі, середньожорсткі та середньом'які. Відрізняються за висотою. Саме в цьому форматі доступні моделі висотою від 16 до 26 см. Усі варіанти висоти є прийнятними для ортопедичних виробів й забезпечать якісну підтримку вашій спині. Однак більша висота асоціюється з тривалішим терміном використання. Серед інших критеріїв відмінності є максимально допустиме навантаження: від 100 до 130 кг.

Зрозуміло, що ціна матраца ортопедичного 200х180 може грати визначальну роль у процесі вибору. Але радимо не нехтувати й іншими критеріями. Заведено вважати, що критично важливо обирати правильну модель для дітей, адже їхня постава формується і неякісне рішення може на неї вплинути. Але виріб для дорослого варто обирати не менш прискіпливо.

Що слід врахувати при виборі?

Попри те, що постава дорослих вже сформована, правильність умов сну впливає і на їхнє загальне самопочуття, і на збереження якості постави. Саме такого висновку дійшли автори дослідження «Вплив матраца на положення під час сну та біль у попереку». Вони порівняли сон людей з хронічним болем у попереку на двох різних матрацах — їхньому власному та новому, експериментальному. Результати довели, що аксесуар, який здатен надати найкращу підтримку хребта, допомагає зменшити вираженість больового синдрому й завадити викривленню хребта.

І ось на які характеристики варто звертати увагу, щоб купити ортопедичний матрац 180х200 правильно:

  • жорсткість — для дорослих оптимальним вважають жорсткі та середньожорсткі моделі;
  • висота — чим більшою вона буде, тим більшу вагу тіла зможе витримати річ;
  • склад матеріалів — чохол з природної тканини захистить від неприємних розрядів статичної енергії та алергійних реакцій.

Матраци ортопедичні розмір 180х200 см

Чудово, якщо маєте можливість протестувати наш матрац в одному з офлайн-магазинів. Це дозволить точно переконатись, що розмір правильний та вдалий. Однак навіть тут радимо не гребувати професійною допомогою. Матрац, на якому вам приємно лежати, не обов'язково буде найкориснішим для вашої спини. Наші консультанти можуть вислухати ваші побажання й підібрати найбільш релевантні рішення. Або допомогти протестувати моделі: поглянути зі сторони, як виглядає річ під вагою вашого тіла. Потрібна та модель, що під вашою вагою прогинатиметься рівномірно — так забезпечується максимально рівномірна підтримка всіх відділів хребта.

А в придбанні онлайн без попередньої консультації краще не замовляти. Попри якісні фото, детальні характеристики та корисні описи не усі властивості продуктів будуть очевидними. Й не гарантують, що обрана річ повністю відповідає початковому запиту. Тому сміливо пишіть чи телефонуйте нашим консультантам в робочий час — вони тут саме для того, щоб допомогти вам зробити правильний вибір!

Вгору