Додайте товари до списку бажань
0

Матраци ортопедичні 140х200 см

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Матрац ортопедичний 140х200 см — дуже універсальний аксесуар. Він підійде і для односпального, і для двоспального ліжка. Перший варіант поширеніший: ліжка подібного розміру виробники пропонують для дітей, підлітків та молодих людей. Цей формфактор вигідний тим, що дозволяє дитині комфортно спати й на момент придбання, й в процесі активного зростання. Саме тому значна кількість батьків обирає на зміну дитячому ліжечку саме ліжко з матрацом 140 на 200 см. Адже його розмір дозволяє впродовж найближчого десятиліття більше не підіймати питання повторного меблювання дитячої. І це судження стосується не лише ліжка, а й того, що його наповнює. Так, чимало моделей з асортименту ТМ «КіМа» пропонуються з гарантією до 10 років. Тобто, у нас ви можете купити ортопедичний матрац недорого в розмірі 140х200 см, якого вашій дитині "вистачить" на увесь період активного зростання.

Матраци ортопедичні 140х200 см

Двоспальні ліжка вказаного розміру — не настільки поширена чи стандартна історія. Вони можуть слугувати для одночасного сну двох людей, якщо ті уві сні не надто активно рухаються. І стають справжнім порятунком, якщо меблювати потрібно невелику чи нестандартну спальню. Але, навіть якщо вам було складно замовити меблі такого розміру, у нас ви легко знайдете для них матрац, що повністю відповідає спальному місцю.

На що звернути увагу, обираючи матрац

Враховуючи, що це придбання має служити не один рік, усі параметри мають значення. Але найголовніші виглядають так:

  1. Тип блоку — пружинний чи безпружинний. Обидва варіанти мають ортопедичні властивості. Для односпального ліжка можна обирати модель з пружинним блоком. Для ліжка, на якому спатимуть двоє, краще підійде безпружинний виріб — він розподіляє вагу рівномірно і не продавлюється, навіть якщо дві людини лежать поруч.
  2. Жорсткість. Взагалі жорсткість матраца – це завжди індивідуальна історія. Обираючи його, треба враховувати вік, конституцію тіла, стан здоров'я опорно-рухової системи й власні уподобання. Саме тому в магазинах пропонують полежати на декількох, перш ніж обрати. Та не завжди модель, на якій найприємніше лежати, буде найздоровішою саме для вас. Тому, перш ніж замовити ортопедичні матраци 140х200 см, радимо уважно прочитати опис кожного виробу. Або звернутись за допомогою до наших консультантів — вони запропонують варіанти на вибір, що відповідають не лише вашим запитам, але й загальноприйнятим рекомендаціям щодо підтримання здоров'я опорно-рухової системи.
  3. Товщина. Для людей з великою вагою тіла та непропорційним її розподіленням важливо обирати вироби з максимальною товщиною.Тоді вони зможуть повністю реалізувати та довго зберігати свої ортопедичні властивості. Та ця рекомендація актуальна поза конституцією тіла покупців: більша товщина аксесуара загалом пов'язана з його тривалішим використанням, незалежно від умов.

Про вибір в нашому інтернет-магазині

Перше та найголовніше — порівняно нижчі ціни на матраци ортопедичні 200х140 см. ТМ «КіМа» – виробник усіх товарів, які знайдете на цій сторінці. Ми закуповуємо лише матеріали. Усі ж виробничі етапи процесу створення виробу відбуваються на наших потужностях. Оптимізоване виробництво та відсутність посередників дозволяють нам пропонувати приємніші ціни. І зберігати високу якість – наша продукція сертифікована відповідно до актуального ДСТУ.

Ми пропонуємо не так багато моделей в цьому розмірі, однак усі вони є в наявності та дійсно відрізняються між собою:

  • є пружинні та безпружинні моделі;
  • жорсткі, середньожорсткі та середньом'які;
  • з посиленим каркасом;
  • у варіантах товщини від 16 до 26 см;
  • зі здатністю витримувати навантаження від 100 до 150 кг.

Матраци ортопедичні 140 200

Окрім перелічених, доступні й інші опції — можливість обрати колір чохла, адаптувати виріб до сезону (ефект «Зима-Літо»). На кожен наш продукт поширюється гарантія — у кожному випадку вона буде різною й залежить від конструкції. Для жителів декількох українських міст завжди відкриті наші магазини. Усім іншим пропонуємо швидку доставку замовлення в будь-яке з українських міст.

Вгору