Додайте товари до списку бажань
0

Матраци ортопедичні 120х190 см

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Матраци ортопедичні 120х190 — не найпоширеніший формат для односпального ліжка, але точно дуже комфортний. Дозволяє спокійно перевертатись вночі та підходить навіть тим, хто спить неспокійно. Складно уявити людину, якій буде на ньому тісно: середня ширина плечей (найширша частина тіла) у чоловіків складає 47-48 см, у жінок – на 10 см менше. Навіть дуже кремезні чоловіки рідко мають плечі, ширші за 60 см. Але й таким гіпотетичним гігантам матрац вказаного розміру працюватиме на користь якісного сну — залишається ще 60 см вільного місця, чого досить і щоб спокійно перевернутись на інший бік уві сні, і щоб розкласти руки, коли спиш на спині.

Матраци ортопедичні 120х190 см

При цьому ми не радимо замовляти такі вироби для сумісного користування: двом людям на ньому не спатиметься вільно. Ні, дві дуже стрункі особини за бажання можуть на ньому поміститись (дивіться дані про ширину плечей чоловіків та жінок). Але тіснота заважатиме рухатись уві сні, порушиться нормальна терморегуляція. Якщо шукаєте рішення для двох, радимо починати з розміру 160х190 й вище. А купити матрац ортопедичний 190х120 рекомендуємо для підліткового ліжка, організації спального місця літньої людини чи номерів підвищеної комфортності в закладах гостинності. А щодо довжини, то вона є майже універсальною, враховуючи такий самий середній показний зросту людини — 170-180 см для чоловіків та 165-175 см для жінок. Заведено вважати, що комфортна довжина матраца рахується за формулою «зріст людини мінус 10-15 см». Якщо спиратись на неї, аксесуари цієї категорії залишаються комфортними для людей зростом до 1,8 метра.

Які матраци можемо запропонувати?

Торгова марка «КІМА» випускає у вказаному розмірі 10 моделей з різними характеристиками:

  • класичні вироби з пружинним блоком та міцним металевим каркасом або сучасні безпружинні матраци з високою адаптивною здатністю;
  • суттєво жорсткі, середньожорсткі, середньом'які продукти та такі, що мають адаптивну жорсткість й поводяться по-різному залежно від навантаження;
  • різні за висотою — від 12/16 см (найнижчі) до 25/26 см (найвищі);
  • розраховані на різне навантаження — до 100, 120, 130 та 150 кг;
  • такі, що мають чи не мають додаткових опцій — двосторонній ефект та посилений каркас.

Також моделі матимуть різну внутрішню структуру й збираються з використанням кокоса, латексу тощо.

Так багато параметрів — як обрати?

Купити ортопедичний матрац 120х190 см найкращої моделі можна, якщо чітко розуміти власні потреби та врахувати усі перелічені параметри. Розуміємо, що зробити це складно без специфічних знань. Саме тому консультанти магазину можуть фахово допомогти з вибором одного-двох найвдаліших матраців. Але ви можете дібрати потрібну модель й самостійно, враховуючи декілька порад:

  1. Максимальна жорсткість — не універсальний параметр. Вона добре працює для дітей, людей зі здоровим опорно-руховим апаратом. Але потребує індивідуального добору.
  2. Чим більша ваша вага, тим жорсткішим має бути матрац. Його головне завдання: утримувати хребет, кінцівки та голову на приблизно одному рівні. При цьому ці частини тіла мають різну вагу. Так, занадто м'який виріб буде сильно провалюватись під вагою тіла й ноги та голова знаходитимуться вище його рівня. Й прощавай фізіологічна поза для сну.
  3. Вік — ще один важливий момент. Літні люди вкрай рідко позбавлені хвороб опорно-рухового апарату. Частіше вони страждають на остеопороз, артрит, мають міжхребцеві грижі, болі в плечах та стегнах. Й більше за молодих людей потребують матраца, який би допомагав виводити напруження з цих больових точок. Тому їм пасують безпружинні вироби, що вміють адаптуватись — де тиск менший, вони м'якші, а де більший — жорсткіші. Тому підтримують там, де це потрібно, й розслабляють, знімають напруженість перевантажених та запалених ділянок тіла.
  4. Для дитячих ліжок такі матраци не підходять, але їх вже можна розглядати для тих, кому виповнилось 3-4 роки та доросліших дітей. Зараз поширені двоповерхові дитячі ліжка чи ліжка-будиночки: заради гармонійності та стійкості конструкції їх роблять ширшими, тому матрац також потрібен ширший.

Матраци ортопедичні 120 на 190 см

Найпростіший же спосіб обирати — орієнтуватись на наявний матрац. У тому випадку, якщо він повністю влаштовував, обираєте максимально повний його аналог. Якщо ж ні, змінюєте невідповідні параметри — замовляєте варіант з іншим рівнем жорсткості, вищий або нижчий, з пружинним блоком чи без нього. Звісно, ігнорувати ціну матраців ортопедичних 120х190 см не потрібно, але й орієнтуватись лише на неї не варто. Наприклад, для людини зі здоровою спиною та суглобами цілком достатньо простої бюджетної моделі. Тому найкращі орієнтири — не маркетингові історії, а ваші особисті потреби.

Вгору